Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 15. 4. 2019
Zahájení dne proběhne v 10:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Krňovice, Hradec Králové
Druh: rodinný dům
Kraj: Královéhradecký
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 352017
Odhadní cena: 1 300 000 Kč
Vyvolávací cena: 650 000 Kč
Do začátku zbývá:
35753156
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Město Třebechovice pod Orebem se nachází cca do 15 km od města Hradce Králové při hlavní obchvatné komunikaci z Hradce Králové na Ostravu. Město má 5 750 obyvatel a patří mezi menší města na poměry ČR. Má vybudovánu přiměřenou infrastrukturu co se týče obchodních příležitostí, vzdělání - MŚ, ZŠ, odborné učiliště, pošta, bankovní úřad, základní úřad městské samosprávy. Město má přiměřená sportoviště včetně venkovního koupaliště. V posledním období 20 let je předmětem zájmu o novou výstavbu. Má přiměřené pracovní příležitosti. Je napojeno na železniční a autobusovou dopravu. Vzhledem ke své poloze má dobré dojezdové vzdálenosti k rozšířené infrastruktuře a pracovním příležitostem do krajského města.

Dražba proběhla:: 01.01.2018 11:00
Kraj: Královéhradecký
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: Krňovice 14, 503 46 Třebechovice pod Orebem
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Sraz zájemců o prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 20. 3. 2018 a dne 27. 3. 2018. vždy v 10:00 hod na drese Krňovice 14, 503 46 Třebechovice pod Orebem. Konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům postavený na mělkých základových pasech bez podsklepení a podkroví. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné na tl. nad 45 cm. Stropní konstrukce dřevěné s podbitím a záklopem. Zastřešení je provedeno sedlovým dřevěným krovem s taškovou krytinou. Klempířské prvky provedeny kompletně z pozinkovaného plechu ve střešní části. Venkovní omítky opraveny perlinkou a štukovým povrchem. Vnitřní omítky vápenné štukové doplněné v sociálním zařízení keramickým obkladem. Podlahové konstrukce z betonové mazaniny s PVC a kobercovými kryty. Okna osazena původní dřevěná ven a dovnitř otevíravá v zadní části novodobé. Dveře osazeny standardní. Stavba je vytápěna lokálními topidly na pevná paliva, ohřev teplé užitkové vody je zajištěn boilerem. Zařizovací předměty vana, umývadlo standardní. Plyn je zaveden do objektu pouze jako přípojka, bez vnitřního rozvodu. WC je přístupné z venkovní strany suché, bez napojení na kanalizaci pouze na vybíratelnou jímku. Rozvody elektroinstalace, vody teplé a studené jsou ve standardním rozsahu. Dům byl v posledních letech částečně opravován - střešní krytina, klempířské prvky, venkovní omítky. Tyto opravy neměly zásadní vliv na konstrukce dlouhodobé životnosti.
Stavba obsahuje jednu bytovou jednotku. Celkový stav a vybavení byl znalci popsán paní Lucií Krátkou. Znalec nebyl do objektu vpuštěn!

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

únor 2019
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)