Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Pozemky + Budova v obci Černilov okres Hradec Králové
Druh: pozemek
Kraj: Královéhradecký
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 232012
Odhadní cena: 1 725 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 725 000 Kč
Do začátku zbývá:
170697910
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Obec Černilov s počtem obyvatel nad dva tisíce patří mezi větší obce v blízkosti statutárního města Hradce Králové. Jedná se o samostatnou obec s rozšířenými pravomocemi. Vzhledem ke své poloze je jednou z vyhledávaných lokalit, neboť dojezdové vzdálenosti do statutárního města jsou do 12 km. Dále tato obec má vybudovánu velmi dobrou infrastrukturu vzhledem k velikosti obce včetně základní zdravotní péče, školství a podobně. Zároveň se jedná o klidnou lokalitu vesnického typu vhodnou k trvalému bydlení. Nezaměstnanost je v obci velmi nízká a odpovídá průměru Královéhradeckého kraje a to i vzhledem k dobrým dojezdovým vzdálenostem a dopravnímu spojení se statutárním městem.

Dražba proběhla:: 26.11.2012 13:00
Kraj: Královéhradecký
Druh: pozemek
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 12. 11. 2012 a dne 19. 11. 2012 vždy v 16:00 hod. v místě, teda na adrese Černilov 609, 503 43 Černilov bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rozestavěná stavba na č. parc. 880 Stavba byla postavena v roce 2004 do současné podoby na základových pasech s izolacemi proti zemní vlhkosti. Obvodové nosné konstrukce z cihel Porotrherm na tl. 24 cm bez zateplení. Podlahové konstrukce hrubý podkladní beton. Venkovní omítky strukturované se soklem z marmolitu. Zastřešení je provedeno sedlovým hambalkovým krovem pokrytým taškami Bramac. Klempířské prvky jsou z Cu plechu - žlaby a svody. Vnitřní omítky vápenné štukové. Okna osazena plastová, dveře nejsou osazeny, pouze vjezdová vrata s el. pohonem. Elektroinstalace zavedena s rozvodem pro potřeby skladu. Voda zavedena bez rozvodu, kanalizace zavedena bez rozvodu, plyn není zaveden, vytápění není provedeno. Stropní konstrukci tvoří pouze desky položené na hambalkách, podhled není proveden. Ve stavbě je instalováno zabezpečovací zařízení. Stavba byla budována jako sklad. Na začátku roku 2011 byl předělán projekt na rodinný dům, který v současné době je na schválení změny účelu stavby. Změna bude odsouhlasena dle sdělení stavebního úřadu, neboť není v rozporu s platným územním plánem. Po tomto odsouhlasení bude nutno stavbu částečně předělat co se týče vstupu, jednotlivých okenních otvorů, zateplení stavby a její celkové dokončení, neboť jde o vnitřní prostor bez příček rozvodů, dveří, vytápění a podobně. Venkovní úpravy Venkovní úpravy spočívají v přípojce vody, kanalizace, el. proudu, oplocení z uliční strany a pravé boční strany, vjezdové brány s el. pohonem a zpevněnými plochymi s obrubami ze zámkové dlažby. Venkovní úpravy byly provedeny v roce 2004. Trvalé porosty Na zahradě se nacházejí trvalé porosty okrasného charakteru listnaté a jehličnaté keře. Výstadba byla provedena v roce 2004 a je průměrně udržována .Stavební pozemek a zahrada Stavební pozemek a zahrada v obci a katastrálním území Černilov. Přístup na pozemek je ze zpevněné komunikace místního významu. V dané lokalitě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě a je možnost jejich napojení, pouze plyn je ve větší vzdálenosti. negativní vlivy se neprojevují, pozemky se nacházejí na okraji zastavěné části obce klidném prostředí vhodném k travlému bydlení.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)