Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Spoluvlastnický podíl v obytném domě v obci Louny
Druh: byt
Kraj: Ústecký
Místo konání: Kongresové centrum Aldis, www.aldis.cz
Číslo dražby: 202012
Odhadní cena: 480 000 Kč
Vyvolávací cena: 240 000 Kč
Do začátku zbývá:
175546545
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Město Louny s počtem obyvatel 18 796 se řadí k menším městům ČR. Svojí vzdáleností od města Prahy 64 km a svojí polohou je vhodnou destinací k rekreačním účelům a vzhledem ke své historii i navštěvovaným městem za tímto účelem. Infrastruktura je ve městě vybudována standardní v rozsahu odpovídajícím velikosti města. Město má vlastní nemocnici, zajištěnu základní zdravotní péči a odbornou péči. V rozšířených zdravotnických službách jednotlivých specializací je odkázáno na město Most a podobně. Školství je v obci zastoupeno od mateřských škol přes základní školy až po školy střední. Sportovní zařízení jsou ve městě vybudovány v dostatečné míře - plavecký bazén, koupaliště, fotbalové hřiště, tenisové kurty a podobně. Po stránce obchodní je město taktéž dostatečně vybavené. Jednotlivé úřady jsou ve městě zastoupeny jak státní správy tak správy města, bankovní instituce a podobně. Negativní vlivy se neprojevují. MHD je zavedena.

Dražba proběhla:: 01.10.2012 10:00
Kraj: Ústecký
Druh: byt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: Kosmonautů 2282, 440 01 Louny 1
Jistota: 50 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 26. 11. 2012 a dne 3. 12. 2012, vždy v :15:00hod. v místě, tedy na adrese: Kosmonautů 2282, 440 01 Louny. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Obytný dům čp. 2282 Jedná se o panelový dům postavený v roce 1978 a od této doby užívaný. Je postaven na základových pasech s technickým podlažím zapuštěným do terénu a se šesti nadzemními podlažími. Dům je panelový celoplášťový s montovanými železobetonovými stropními panely. V jednotlivých bytech jsou instalační jádra obsahující WC, lázeň a prostor na stoupačky. Zastřešení je provedeno rovnou odpařovací střechou pokrytou těžkými lepenkovými pásy. V budově je instalován osobní výtah. Okna jsou osazena v kombinaci původních dřevěných zdvojených oken a plastových oken. Dveře osazeny do ocelových zárubní hladké a prosklené. Schodiště do jednotlivých podlaží železobetonové s povrchem teracovým montované. Dům je připojen na jednotlivé inženýrské sítě - veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod, elektrickou síť a horkovod a rozvod TÚV. V domě je instalována STA, domácí telefon, rozvody el. instalace. Vytápění jednotlivých bytů je radiátorovými články. Dům je vybaven poměrovými měřidly na teplé, studené vodě a vytápění. V posledních letech bylo provedeno zateplení jedné strany domu polystyrenem se strukturovanou omítkou, dále byly vyměněny stoupačky. Klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu kompletní. Dům obsahuje šest bytů 1 + 2 , šest bytů 1 + 1 a šest bytů 1 + 3. V suterénu domu je technické zázemí domu se společnými prostorami a sklepními kójemi ke každému bytu. Dům je v dobrém technickém stavu s pravidelnou údržbou . Stavební pozemek Stavební pozemek zastavěný obytným domem v obci a katastrálním území Louny. Pozemek je přístupný ze zpevněné komunikace místního významu přes chodníkové těleso. V dané lokalitě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě. Negativní vlivy se neprojevují.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)