Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Rodinný dům v obci Dukovany
Druh: rodinný dům
Kraj: Vysočina
Místo konání: Sport Hotel, Nám. 8. května 219, 675 55 Hrotovice (www.hotel-hrotovice.cz)
Číslo dražby: 182012
Odhadní cena: 600 000 Kč
Vyvolávací cena: 300 000 Kč
Do začátku zbývá:
181726868
Přihlásit se na Dražbu
False 9
Základní informace o předmětu dražby:

Obec Dukovany je s počtem obyvatel do jednoho tisíce menší obcí. Je známa svojí polohou v okrese Třebíč vzhledem ke skutečnosti výstavby jaderné elektrárny za obcí. O samotné obci jsou první zmínky od roku 1263. V současnosti jsou v obci vybudovány veškeré inženýrské sítě na které je možno jednotlivé stavební pozemky napojit. Jedná se o veřejný vodovod, kanalizaci, plynovodní řad, elektrickou síť, telekomunikační síť a kabelovou televizi. V obci je vzhledem k její velikosti zabezpečena občanská vybavenost, základní lékařská péče, základní a mateřská škola a jednotlivá sportoviště do fotbalového hřiště, přes tenisové kurty a jezdecký klub. Jedná se o klidné prostředí.

Dražba proběhla:: 14.09.2012 12:00
Kraj: Vysočina
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa: Dukovany 191, 67556 Dukovany
Jistota: 20 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 22. 8. 2012 a dne 12. 9.2012 vždy ve 14:00 hod. v místě, teda na adrese: Dukovany 191, 675 56 Dukovany. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 191
Rodinný dům byl vybudován cca před sto lety v souvislé řadové zástavbě tak jak je na Moravě zvykem s průjezdem do dvorní části. Je postavena na základových pasech , bez izolací proti zemní vlhkostí a tato se v obvodových konstrukcích projevuje. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné. Stropní konstrukce provedeny rovné. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou pokrytou taškovou krytinou. Klempířské prvky jsou provedeny kompletně z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky vápenné a břizolitové, Vnitřní omítky vápenné částečně poškozené vlhkostí, doplněné keramickým obkladem v menším rozsahu. Podlahové konstrukce standardní kombinované. Okna osazena v uliční části špaletová dřevěná v zadní části zdvojená dřevěná. Dveře osazeny standardní. Rozvody elektrické energie, vody a kanalizace v domě provedeny. Hromosvod není instalovaný. Vytápění domu se předpokládá standardně zřejmě el. přímotopnými panely. Sociální zařízení taktéž ve standardní úpravě. Dům byl cca v posledních dvaceti letech částečně modernizován - vybudováno sociální zařízení a částečně opraveny jednotlivé konstrukce. Obsahuje dle sdělení sousedů přízemí - průjezd, tři obytné místnosti a sociální zařízení.
Objekt je dlouhodobě neobývaný a je předpoklad vnitřní vlhkosti a dalších nedostatků vlivem této skutečnosti.
Stavební pozemek a zahrada
Stavební pozemek a zahrada, která se stavebním pozemkem tvoří jeden funkční celek v obci a katastrálním území Dukovany. Pozemky se nacházejí v okrajové části obce v souvislé zástavbě rodinnými domy. Přístup na pozemky je ze zpevněné komunikace přes chodníkové těleso. V dané lokalitě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě a je možnost jejich napojení. Negativní vlivy se neprojevují.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)