Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Hostivice, okres Praha-západ
Druh: rodinný dům
Kraj: Středočeský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 052013
Odhadní cena: 6 250 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 125 000 Kč
Do začátku zbývá:
172316178
Přihlásit se na Dražbu
False 9
Základní informace o předmětu dražby:

Město Hostivice se nachází asi 13 km od Prahy západním směrem. Trvale bydlících je ve městě hlášeno 7 506. Město má vybudovanou kompletní inženýrskou infrastrukturu spočívající ve vodovodním řadu, kanalizačním řadu, elektrických rozvodech, plynovodním řadu, telekomunikačních rozvodech, komunikacemi a zavedenou železnicí. Vzdělání je zajištěno mateřskou školkou a základní školou. Zdravotní péče zajištěna praktickými doktory a doktory zubními. Sportovní zařízení má město vybudované přiměřené jeho velikosti. Z občanské vybavenosti je vybudována síť obchodů, poštovní úřad, policie ČR, městský úřad s rozšířenou pravomocí. Dále se v obci nachází též domov s pečovatelskou službou. město je napojeno na dálniční síť Praha - Plzeň

Dražba proběhla:: 01.01.2013 10:00
Kraj: Středočeský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: U Potoka 1286, 253 01 Hostivice
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 29. 4. 2013 a dne 6. 5. 2013, vždy v 11:00hod. v místě, tedy na adrese: U Potoka 1286, Hostivice. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba

Další informace o předmětu dražby:

betonových, bez podsklepení s podkrovím. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné z cihel Porotherm, izolované proti zemní vlhkosti. Stropní konstrukce železobetonová monolitická nad přízemím nad podkrovím SDK. zastřešení je provedeno sedlovým dřevěným krovem pokrytým taškovou krytinou Bramac. Klempířské konstrukce jsou z TiZn - plechu - žlaby a svody. Venkovní omítky jsou provedeny se zateplovacím kontaktním systémem s povrchovou úpravou. Schodiště do podkroví železobetonové obložené dřevem. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové doplněné keramickými obklady ve WC a lázni. Podlahové konstrukce jsou v kombinaci plovoucích podlah a keramické dlažby. Okna osazena plastová, dveře do obložkových zárubní plné a prosklené. vytápění je centrální plynovým kotlem s ohřevem TÚV, radiátorové články jsou osazeny typu KORADO. Rozvody vody studené a teplé provedeny z PPR potrubí, kanalizační potrubí z HD systému. Elektroinstalace je zavedena 230/400 V, hromosvod je na budově proveden. Zařizovací předměty ve standardním provedení, sporák osazen kombinovaný - plyn - elektro. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod a elektrický proud.
Obsahuje: přízemí - 2 x zádveří, WC, schodiště do podkroví, prostor pod schody, kuchyň, jídelní kout s obývacím pokojem, podkroví - chodbu, tři pokoje a balkon.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)