Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Rodinný dům v obci Rudolfov, okres České Budějovice
Druh: rodinný dům
Kraj: Jihočeský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 282014
Odhadní cena: 2 470 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 235 000 Kč
Do začátku zbývá:
118827438
Přihlásit se na Dražbu
False 9
Základní informace o předmětu dražby:

Město Rudolfov se nachází severovýchodně od statutárního města České Budějovice ve vzdálenosti do pěti kilometrů. Patří do jihočeského kraje. S počtem obyvatel se řadí k menším městům ČR. Má vybudovanou přiměřenou infrastrukturu vzhledem ke své velikosti s počtem obyvatel do 2 500. Infrastruktura je vybudována v oblasti školství - MŠ a ZŠ, ordinace praktického lékaře a stomatologa v obci v ostatní zdravotní péči je město odkázáno na České Budějovice, sportovní zařízení zajištěny ve formě hřiště, pošta v místě. V komplexní infrastruktuře je město odkázáno na město statutární s výbornými dojezdovými vzdálenostmi. Toto se týká také pracovních příležitostí. V obci jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě - veřejný vodovod, kanalizace, plynovod, elektrická a telekomunikační síť. Do města je zavedena příměstská hromadná doprava a linka MHD Českých Budějovic.

Dražba proběhla:: 12.09.2014 12:00
Kraj: Jihočeský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa: Hlincohorská 343/37, Rudolfov, PSČ 373 71
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 4. 9. 2014 a dne 11. 9. 2014, vždy v 12:00hod. v místě, tedy na adrese: Hlincohorská 343/37, Rudolfov, PSČ 373 71. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům byl postavený v roce 1964 a v roce 1975 byly provedeny úpravy podkroví s vytažením ryzalitů. Dům je postaven na základových pasech s izolacemi proti zemní vlhkosti. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné na tl. do 45 cm. Stropní konstrukce nad suterénem a přízemím tvrdé nad podkrovím rovné dřevěné. Zastřešení je provedeno sedlovým krovem dřevěné konstrukce pokrytým osinkocementovou krytinou na bednění, ryzality jsou pokryty pozinkovaným plechem. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu kompletně. Hromosvod je na domě instalovaný. Venkovní omítky jsou břizolitové, soklové zdivo kamenné. Vnitřní omítky vápenné štukové doplněné v lázních a kuchyních keramickým obkladem. Schodiště ze suterénu do přízemí betonové, z přízemí do podkroví betonové s teracovým povrchem. Podlahové konstrukce v suterénu z betonové mazaniny, přízemí má podlahy v kombinaci keramických dlažeb, parket a PVC, podkroví má podlahy z betonového potěru pokryté koberci a keramickou dlažbou. Okna jsou osazena v suterénu jednoduchá v přízemí a podkroví špaletová dřevěná. Dveře osazeny do ocelových zárubní hladké a prosklené. Vytápění je zajištěno kotlem Dakon na uhlí a elektrokotlem s litinovými radiátory. Ohřev TÚV je zajištěn kombinovaným boilerem. Elektroinstalace je zavedena 230/400 V, rozvody vody studené a teplé provedeny, odkanalizování je do veřejné sítě. Plyn není do objektu zaveden, přípojka je možná, neb ve veřejné části před pozemkem je veden plynovodní řad. Zařizovací předměty jsou standardní.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)