Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Bytová jednotka 3+1 v obci Kladno, ul. Vrchlického, okres Kladno
Druh: Bytová jednotka
Kraj: Středočeský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 412014
Odhadní cena: 1 540 000 Kč
Vyvolávací cena: 770 000 Kč
Do začátku zbývá:
109612882
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Dům čp. 1976,1977 byl postaven v roce 1955 a od této doby je užíván. Je postaven v ulici Vrchlického, sídlištním celku z padesátých let minulého století na betonových základových pasech s podsklepením a pěti nadzemními podlažími. V suterénu jsou společné prostory, v přízemí jsou umístěny nebytové prostory, které jsou komerčně pronajímány, ve čtyřech patrech jsou bytové jednotky. Dům se skládá ze dvou čísel popisných a je postaven na jednom stavebním pozemku. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné z cihelného zdiva. Stropní konstrukce rovné tvrdé. Zastřešení je provedeno sedlovým dřevěným krovem s plechovou krytinou ze šablon. Klempířské konstrukce jsou provedeny kompletně z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky jsou břizolitové škrabané, vnitřní omítky vápenné. Schodiště do jednotlivých podlaží je železobetonové s teracovým povrchem. V domě jsou zabudovány dva osobní výtahy. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - vodovod, kanalizaci, plynovod, elektrickou síť, telekomunikační síť, horkovod. Má zabudován domácí telefon a STA. Dům je průměrně udržovaný je vyměněna střešní krytina v devadesátých  letech minulého století, stoupačky vody a kanalizace vyměněny částečně, poměrová měřidla na ÚT a vodě instalovány. Dům vykazuje běžné opotřebení.

Dražba proběhla:: 03.11.2014 13:00
Kraj: Středočeský
Druh: Bytová jednotka
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa: Vrchlického 1976, Kladno
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 24. 10. 2014 a dne 31. 10. 2014 vždy v 11:00 hod. v místě, teda na adrese: Vrchlického 1976, Kladno. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Byt č. 1976/5
Byt se nachází ve čtvrtém patře vpravo od výtahu a ve směru výstupu po schodišti. Jedná se o byt velikosti 1 + 3 s příslušenstvím v původním stavu bez rekonstrukce. Byly pouze vyměněny dřevěná okna za plastová a zařizovací předměty. Podlahové konstrukce jsou v kombinaci teraca, xylolitových krytů, PVC, dlažby a parket. Keramické obklady jsou provedeny v lázni. vytápění je provedeno litinovými radiátory s poměrovými měřidly. Rozvody vody studené a teplé provedeny taktéž s poměrovými vodoměry. Elektroinstalace světelná, plyn zaveden. Zařizovací předměty ve standardním provedení včetně plynového sporáku. Dveře osazeny hladké a prosklené. Informace k bytu získal znalec od sousedky paní Štěpánské, která s předmětným bytem sousedí a vlastní prakticky identický byt jako byt oceňovaný.
Byt obsahuje chodbu, lázeň, WC, kuchyň, tři pokoje a sklep mimo byt. Byt je v průměrném stavu, běžně opotřebený. 

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)