Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 28. 6. 2021
Zahájení dne proběhne v 10:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Přílepy, okres Kroměříž
Druh: rodinný dům
Kraj: Zlínský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 532014
Odhadní cena: 2 900 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 450 000 Kč
Do začátku zbývá:
204354346
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Obec Přílepy s počtem obyvatel 921 patří mezi střední obce venkovského typu na poměry ČR. Kromě obecního úřadu není v obci zastoupena žádný úřad státní a místní samosprávy. V obci je vybudována MŠ a ZŠ 1 - 5. Obchodní síť zajišťuje základní potraviny a a spotřební zboží v rozšířené nabídce je obec odkázána na okolní obce a města. Zdravotní středisko není vybudováno, sportoviště jsou základní při školním zařízení. V obci je restaurační zařízení. Obec má vybudovány tyto inženýrské sítě veřejný vodovod, kanalizaci napojenou na ČOV, plynovodní řad, elektrickou a telekomunikační síť. Do obce je zavedena autobusová doprava v¨četně dálkových spojů. Vzdálenost k rozšířené infrastruktuře je do Holešova cca 5 km, do Zlína cca 15 km. V okolních obcích a městech je taktéž možnost pracovních příležitostí.

Dražba proběhla:: 29.12.2014 12:00
Kraj: Zlínský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: Přílepy 53, 769 01 Přílepy
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Sraz zájemců o prohlídky a informace o předmětu dražby se uskuteční dne 7. 1. 2015 a dne 14. 1. 2015 vždy v 13:00 hod. na adrese Přílepy 53, 769 01 Přílepy. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 53
Rodinný dům postaveny v roce 1986 a od této doby užívaný. Dům je postaven na základových pasech podsklepený kromě průjezdu. Izolace proti zemní vlhkosti provedeny. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné na tl. do 45 cm. Stropní konstrukce jsou nad suterénem ze žel. bet. panelů, nad přízemím a patrem ze stropních desek hurdis. Zastřešení je provedeno sedlovým dřevěným krovem o nestejném sklonu. Uliční strana pokryta osinkocementovými šablonami a zadní dvorní část pokryta falcovanou pozinkovanou krytinou. Klempířské prvky provedeny kompletně z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky vápenné štukové opatřené nátěrem, vnitřní omítky vápenné štukové doplněné keramickými obklady v lázni a kuchyni. Podlahové konstrukce jsou v suterénu z betonové mazaniny v přízemí a patře jsou provedeny podlahy keramické, s krytem PVC a koberců. Okna osazena dřevěná zdvojená, dveře do ocelových zárubní hladké a prosklené. Rozvody vody teplé a studené v pozinkovaném potrubí, kanalizace provedena do veřejné kanalizace v běžném provedení. Ohřev TÚV je zajištěn elektrickým boilerem, vytápění je plynovým kotlem s radiátory typu plechových registrů. Elektroinstalace zavedena 230/400 V, hromosvod je na budově proveden. Plyn je do objektu zaveden, zavedena je i telefonní linka. Schodiště do suterénu a patra železobetonové pokryté PVC. Kuchyň vybavena plynovým sporákem Na oknech do uliční části jsou umístěny žaluzie.
Dům obsahuje: suterén - schodiště, chodbu, prádelnu, tři sklepy a kotelnu s prostorem na palivo, přízemí - vstup, chodbu se schodištěm, pracovnu, kuchyň, spíž, obývací pokoj, pokoj, první patro - chodbu se schodištěm, tři pokoje, WC se sprchovým koutem a půdní prostor.
Dům je průměrně udržovaný bez viditelných závad.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2021
poútstčtsone
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)