Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Hořice, okres Jičín
Druh: rodinný dům
Kraj: Královéhradecký
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 202016
Odhadní cena: 1 800 000 Kč
Vyvolávací cena: 840 000 Kč
Do začátku zbývá:
62055567
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Město Hořice v Podkrkonoší s počtem obyvatel 8 733 je městem menší velikosti, avšak s dlouhodobou tradicí zejména co se týče zpracování kamene - pískovce. Město je napojeno na autobusovou a vlakovou dopravu. Nachází se ve vzdálenosti cca 20 km o statutárního města Hradec Králové při hlavní silnici z Hradce Králové na Jičín. Město má vybudovánu přiměřenou infrastrukturu ve všech oblastech - školství, kulturního dění, sportovišť, státní a městské správy, bankovního sektoru a zdravotní péče. Ve městě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě. Jedná se o město v podhorské oblasti Krkonoš, které je svojí tradicí ve zpracování kamene a výrobou kapesníků světoznámé. Pracovní příležitosti jsou v samotném městě přiměřené k jeho velikosti a nezaměstnanost je na průměru ČR.

Dražba proběhla:: 30.06.2016 14:00
Kraj: Královéhradecký
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa: Žižkova 286, 508 01 Hořice
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 22. 6. 2016 a dne 29. 6. 2016, vždy v 13:00 hod. v místě, tedy na adrese: Žižkova 286, 508 01 Hořice. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům č.p. 286
Předmětný rodinný dům se nachází v řadové zástavbě původních domů vybudovaných cca před 100 lety. V roce 1995 byl dům rekonstruován do současné podoby. Jedná se o přízemní dům postavený na základových pasech a pískovcové podezdívce. Izolace proti zemní vlhkosti byly provedeny dodatečně při prováděné rekonstrukci pod všemi konstrukcemi. Vlhkost se neprojevuje. Obvodové nosné konstrukce jsou původní z míšeného zdiva. Podlahové konstrukce jsou zcela nové v kombinaci prkenné podlahy, keramických dlažeb a krytiny PVC. Stropní konstrukce je nad přízemím zcela nová ze stropních desek hurdis do I nosičů. Zastřešení je provedeno sedlovým dřevěným krovem původním s doplněnými prvky a vyměněnými prvky, které byly poškozené. Střešní krytinu tvoří nová betonová krytina Besk. Klempířské prvky jsou z Cu plechu. Okna jsou osazena dřevěná zdvojená v půdním prostoru jsou osazena střešní okna. Vnitřní omítky vápenné hladké štukové doplněné keramickými obklady v kuchyni, lázni a WC. venkovní omítky v uliční části zateplené polystyrenem se strukturovanou omítkou. Zadní fasáda původní vápenná omítka nezateplená. Vytápění objektu je plynovými kamny v jednotlivých místnostech. Ohřev teplé užitkové vody je zajištěn elektrickým boilerem. Rozvody vody, kanalizace a plynu nové při rekonstrukci. Schodiště do půdního prostoru pískovcové. Dům obsahuje: přízemí - vstupní chodbu, schodiště, kuchyň, dva pokoje, WC a lázeň. Podkroví není vybudováno, ale je možno vybudovat.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)