Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Rekreační chata v k.ú. Močidlec, obec Pšov
Druh: rekreační objekt
Kraj: Karlovarský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 312015
Odhadní cena: 858 000 Kč
Vyvolávací cena: 430 000 Kč
Do začátku zbývá:
171622170
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Charakteristika obce:

Obec Pšov se nachází v Karlovarském kraji ve vzdálenosti 38 km od Karlových Varů a cca 19 km od Bochova. Obec vznikla sloučením sídel Borek, Chlum, Kobylé, Kolešov, Močidlec, Novosedly, Pšov a Semteš. Jedná se o osm sídel sloučených do jedné obce Pšov. Jednotlivá sídla nejsou stavebně srostlá s hlavní obci. V obci není základní občanská vybavenost ani v jednotlivých sídlech co se týče zdravotnictví, školství, rozsáhlejší obchodní sítě a podobně. V obci je vybudován veřejný vodovod, kanalizace včetně ČOV a elektrická síť. Jednotlivé části obce jsou napojeny pouze na autobusovou dopravu, jinak obyvatelé obce jsou odkázáni na vlastní dopravu. Jedná se o klidné prostředí, které je hojně vyhledáváno k rekreačním účelům pro spádovou oblast Karlovy Vary, Most a podobně 

Dražba proběhla:: 25.09.2015 11:00
Kraj: Karlovarský
Druh: rekreační objekt
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa: Močidlecč.e.3, obec 364 52 Pšov
Jistota: 50 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 14. 9. 2015 a dne 21. 9. 2015, vždy v 13:00hod. v místě, tedy na adrese: před budovou č.e.3, nacházející se v katastrálním území Močidlec, obec 364 52 Pšov. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba

Další informace o předmětu dražby:

Rekreační chata:
Rekreační chata byla vybudována kolem roku 1930 dle sdělení majitelky a v průběhu let byla částečně modernizována cca před 30 lety. Je postavena na základových pasech bez podsklepení s vybudovaným podkrovím. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné na tl. do 45 cm. Stropní konstrukce rovné. Zastřešení je provedeno systémem sedlových krovů umožňujících podkroví - dřevěných s taškovou krytinou. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky provedeny hladké štukové, vnitřní omítky štukové doplněné keramickými obklady v sociálním zařízení. Podlahové konstrukce jsou pokryty PVC a keramickými dlažbami. Do objektu je zaveden elektrický proud 230/400 V, hromosvod není instalovaný. Chata je napojena na veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod. Vytápění je zajištěno v posledním období krbovými kamny. Jinak v minulých letech bylo provedeno ústřední vytápění s radiátorovými články, které jsou osazeny, pouze není v současné době kotel na pevná paliva, který byl odstraněn. Zařizovací předměty jsou ve standardním provedení poplatné době vzniku cca pře 30 lety. Ohřev teplé užitkové vody je zajištěn elektrickým boilerem. Chata obsahuje: přízemí - vstupní chodbu, kuchyň, obývací místnost, koupelnu, WC, garáž, podkroví - dva pokoje.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

březen 2021
poútstčtsone
22232425262728
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)