Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Bytová jednotka 3+KK v obci Králův Dvůr, okres Beroun
Druh: Bytová jednotka
Kraj: Středočeský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 032015
Odhadní cena: 1 400 000 Kč
Vyvolávací cena: 935 000 Kč
Do začátku zbývá:
104179263
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Dům dle sdělení vlastnice byl vybudován kolem roku 1950 a od této doby je užíván. Je postaven jako dům typový, neboť z domů stejného provedení je postavena část této čtvrti lemující Plzeňskou ulici. Dům je postavený na základových pasech plně podsklepený s izolacemi proti zemní vlhkosti. Dům má přízemí, patro a vestavbu dvou bytů v podkroví. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné. Stropní konstrukce rovné a v chodbových prostorách částečně klenbové. Schodiště ze suterénu do podkroví betonové. Podlahové konstrukce ve společných částech z betonové mazaniny a keramických dlažeb. Venkovní omítky provedeny a opatřeny vrchním nátěrem, vnitřní omítky vápenné štukové. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou s valbami. Klempířské konstrukce provedeny z pozinkovaného plechu, zastřešení na dřevěném krovu taškovou krytinou. Hromosvod je na objektu proveden. Do budovy jsou zavedeny inženýrské sítě - veřejný vodovod, kanalizace, plynovod a elektrická síť. Stavba nevykazuje žádné zásadní nedostatky. V budově se nachází 10 bytů, suterén je rozdělen na jednotlivé sklepní prostory náležejícím k bytovým jednotkám. Stavební pozemek je zastavěn pouze z části a zbývající část je užívána k parkování jednotlivých majitelů bytů. Pozemek je oplocený a vjezd na pozemek je upraven elektrickými pojezdovými vraty. Dům byl v posledních dvaceti letech opravován, provedeny výměna střešní krytiny, opraveny venkovní fasády, provedeny výměna oken v jednotlivých bytech - plastová. Dům je ve slušném technickém stavu.

Dražba proběhla:: 01.03.2015 01:00
Kraj: Středočeský
Druh: Bytová jednotka
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: Plzeňská 75, 267 01 Králův Dvůr - Počaply
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 14. 4. 2015 a dne 21. 4. 2015, vždy v 10:00hod. v místě, tedy na adrese: Plzeňská 75, 267 01 Králův Dvůr - Počaply. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Byt č. 75/1
Byt č. 75/1 se nachází v přízemí ve směru vstupu vlevo s orientací místností do Plzeňské ulice a do dvorní části z jednoho pokoje. Byt je o velikosti 2 + KK a obsahuje: předsíň, WC, kuchyňský kout s obývacím pokojem, dva pokoje a lázeň. K bytu patří sklepní koje v suterénu a parkovací prostor za objektem. Byt byl posledních deseti letech částečně modernizován a přebudován do současné podoby z 1 + 3 na 2 + KK. Podlahové konstrukce jsou v kombinaci keramických dlažeb a plovoucích podlah. Keramické obklady v lázni a kuchyni provedeny. Byt je vytápěn centrálně s kotlem na plyn a radiátorovými články. V současné době je plynový kotel nefunkční. Zařizovací předměty jsou ve standardním provedení - vana, umývadlo, WC, sporák a pod. Okna Osazena plastová, dveře do obložkových zárubní.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)