Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Zaječice, okres Chrudim
Druh: rodinný dům
Kraj: Pardubický
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 052015
Odhadní cena: 490 000 Kč
Vyvolávací cena: 245 000 Kč
Do začátku zbývá:
99099905
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Rodinný dům je postaven jako pravá část dvojdomku na mělkých základových pasech s minimálním podsklepením, bez podkroví. Izolace proti zemní vlhkosti nejsou provedeny. Obvodové nosné konstrukce jsou převážně kamenné - opuka. Stropní konstrukce jsou nad suterénem klenbové a nad přízemím rovné trámové s podbitím a záklopem. Zastřešení je provedeno nad původní částí sedlovým dřevěným krovem s taškovou krytinou. Klempířské konstrukce jsou provedeny ve střešní částí i fasádě z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky provedeny, vnitřní omítky vápenné štukové v lázni provedeny keramické obklady, ve WC nejsou keramické obklady dokončeny. Podlahové konstrukce jsou v kombinaci prkenných podlah a betonové mazaniny vše pokryté PVC a koberci. V části provedeny keramické dlažby. Okna osazena plastová a dřevěná, dveře náplňové a hladké. Vytápění je pouze kamny na pevná paliva. Rozvod vody proveden studené a teplé, ohřev vody boiler není osazen. Elektroinstalace do objektu zavedena světelná a motorová. K domu byla přistavěna veranda v jednoduchém stylu. V posledních 15 letech byl objekt částečně opravován - výměna střešní krytiny, výměna části oken, provedena lázeň s WC, avšak tyto nejsou dokončeny

Dražba proběhla:: 01.03.2015 02:00
Kraj: Pardubický
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: Zaječice 5, 538 35 Zaječice
Jistota: 50 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 15. 4. 2015 a dne 22. 4. 2015, vždy v 10:00hod. v místě, tedy na adrese před RD č.p. 5, v obci Zaječice, kat. území Zaječice u Chrudimi, 53835 Zaječice . Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba

Další informace o předmětu dražby:

Sklad
Původní stodola nyní využívaná jako sklad postavená více jak před sto lety na mělkých základových pasech bez podsklepení a podkroví. Obvodové nosné konstrukce zděné z kamenného zdiva - opuka. Podlahy z betonové mazaniny. Stropní konstrukce nejsou provedeny pouze v malé části. Zastřešení je provedeno dřevěným krovem, který je pokryt taškovou krytinou - bobrovky. Klempířské konstrukce nejsou provedeny. venkovní a vnitřní omítky nejsou provedeny. Okna nejsou osazena, dveře hladké a vrata svlaková. Do objektu je zaveden elektrický proud.

Stavební pozemky a zahrada
Stavební pozemek zastavěný rodinným domem čp. 5 a tento je zároveň zatížený věcným břemenem práva chůze a jízdy pro stavební parcelu č. parc. 125/1, která je zastavěna taktéž rodinným domem a je ve vlastnictví jiného vlastníka. Stavební parcela zastavěná vedlejší stavbou bez čp./če. a zahrada. Všechny tři pozemky společně tvoří jeden funkční celek. Je možnost napojení pozemků na veřejné sítě - vody, kanalizace, plynu, elektrické sítě a telekomunikační sítě. Pozemky se nacházejí v obci Zaječice, katastrální území zaječice u Chrudimi.
Na zahradě se nacházejí trvalé porosty a zapuštěný bazén. Tyto však nemají zásadní význam na ocenění.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)