Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Bytová jednotka Čejč, okres Hodonín
Druh: byt
Kraj: Jihomoravský
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 722010
Odhadní cena: 920 000 Kč
Vyvolávací cena: 460 000 Kč
Do začátku zbývá:
235510721
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Čejč je s počtem obyvatel 1267 běžnou obcí malého rozsahu s přiměřenou infrastrukturou k počtu obyvatel. Občanská vybavenost a infrastrutruktura spočívá v běžných obchodních přiležitostech. Základní škola je pro první stupeň 1 - 4, školka je v místě. Zdravotnické zařízení je v rozsahu obvodního lékaře, dětského lékaře a gynekologie. V obci jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě veřejný vodovod, kanalizace, plynovod, elektrická síť a telekomunikační rozvody. Dopravní obslužnost spočívající v autobusové dopravě a železniční stanici zajištěna.

Dražba proběhla:: 01.01.2011 00:00
Kraj: Jihomoravský
Druh: byt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek:

Další informace o předmětu dražby:

Dům byl postaven kolem roku 1980 na základových pasech s technickým podlažím z cihelného zdiva a ostatní dvě podlaží ze systému OKAL. Dům se nachází v rovinatém terénu, okrajové části obce s docházkovými vzdálenostmi k centru do pěti minut. Má tři nadzemní podlaží včetně technického podlaží. V technickém podlaží se nacházejí sklepy vlastníků bytů a společné prostory - kočárkárna, prádelna a podobně včetně šesti garáží. V každém vchodě jsou čtyři byty - na každém podlaží dva, celkem osm bytů. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovodní řad, elektrické rozvody, telekomunikační rozvody a plynovod. Dům má centrální vytápění plynovými agregáty, ohřev vody má každý byt vlastní.Předmětný byt se nachází ve druhém patře, třetím nadzemním podlaží domu po pravé straně ve směru výstupu po schodišti. Jedná se o byt velikosti 1 + 3 s příslušenstvím. Obsahuje : předsíň, WC, lázeň, kuchyň, tři pokoje , balkon. K bytu patří sklepní koje umístěná ve společných částech domu. Orientace bytu je na V- Z a má výhled jak k příjezdové komunikaci tak do volného prostoru polí. Byt je centrálně vytápěn z plynové kotelny. Ohřev TÚV je boilerem. Byt je v původním stavu bez provedených úprav. Podlahové konstrukce jsou s kryty PVC a keberci. Keramické obklady provedeny v lázni a kuchyni. Zařizovací předměty původní. Sporák elektrický, digestoř osazena.

Soubory ke stažení:

100.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)