Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Rodinný dům Kojetín, okres Přerov
Druh: rodinný dům
Kraj: Olomoucký
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 172011
Odhadní cena: 580 000 Kč
Vyvolávací cena: 203 000 Kč
Do začátku zbývá:
230792549
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Jedná se o město s počtem obyvatel do sedmi tisíc. Město se nachází na rozhraní Jihomoravského a Olomouckého kraje. Občanská vybavenost města odpovídá jeho velikosti a lze konstatovat, že město je soběstačné jak v obchodním zajištění, tak kulturní a sportovní oblasti. Město se rozvíjí v posledních dvaceti letech novou zástavbou a opravami původních objektů. Infrastruktura je odpovídající velikosti obce a tato se taktéž v posledním období rozvíjí. V obci jsou provedeny veškeré inženýrské sítě - veřejný vodovod, plynovodní řad, rozvody elektriky, kanalizace a slaboproudých rozvodů.

Dražba proběhla:: 01.01.2011 00:00
Kraj: Olomoucký
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek:

Další informace o předmětu dražby:

Jedná se o dům postavený částečně z pravé strany v souvislé řadové zástavbě, okrajové části města - vodní nádrže a řeky Moravy. Předmětný dům byl vybudován dle sdělení pana Hromádka v roce 1928 a v sedmdesátých letech částečně přestavěn do současné podoby. Uvedené stáří odpovídá použitým stavebním materiálům a vzhledu objektu. Dům je postaven na základových pasech bez izolací proti zemní vlhkosti. Vlhkost se v obvodovém zdivu neprojevuje. Stavba není podsklepena a nemá vybudované podkroví. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné z míšeného zdiva na tl. 45 cm. Stropní konstrukce provedeny rovné. Zastřešení je sedlovou střechou pokrytou částečně taškami a částečně materiálem Onduline což jsou vlnité desky lepenkové s povrchovou úpravou. Tato část byla provedena v posledních deseti letech.Podlahové konstrukce v běžném provedení s běžnými krytinami na betonovém potěru. Okna osazena dřevěná špaletová, dveře do ocelových zárubní hladké a prosklené. Vytápění stavby je centrální radiátorovými články s kotlem na pevná paliva. Ohřev teplé užitkové vody je zajištěn lázeňskými kamny na pevná paliva. V objektu je kromě obytných místností vybudováno sociální zařízení - lázeň a WC. Dům obsahuje : přízemí - pět pokojů, kuchyň, chodbu, verandu a lázeň s WC. Stavba je připojena na el. proud, veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod není do domu zaveden.

Soubory ke stažení:

124.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)