Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Byt Ostrava - Svinov
Druh: byt
Kraj: Moravskoslezský
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 292011
Odhadní cena: 1 650 000 Kč
Vyvolávací cena: 578 000 Kč
Do začátku zbývá:
223202359
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Město Ostrava je s počtem obyvatel nad 300 000 jedním z největších měst ČR. Má kompletně vybudovanou infrastrukturu jak sociální, kulturní, zdravotní, obchodní, občanskou. Dále se v něm nacházejí veškeré úřady samosprávy a státní správy včetně krajských úřadů. Ve městě Ostravě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě veřejný vodovod, kanalizace, plynovod, elektrická síť, telekomunikační rozvody a horkovodní rozvody zajišťující vytápění jednotlivých sídlištních celků. Dopravní obslužnost spočívající v autobusové dopravě a železniční dopravě zajištěna, taktéž zajištěna MHD. Město je v současné době napojeno na dálniční síť, což celou lokalitu výrazně zatraktivnilo. Dostupnost po dálnici D1 je významným bonusem pro celý Moravskoslezský region. Město má i mezinárodní napojení, neb se v něm nachází civilní letiště.

Dražba proběhla:: 23.05.2011 11:00
Kraj: Moravskoslezský
Druh: byt
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 10. 5. 2011 a dne 17. 5. 2011 vždy v 16:00 hod. v místě, tedy na adrese Evžena Rošického 1081/20, 721 00 Ostrava. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Dům byl vybudován v roce 1982 a od této doby je užíván. Je postaven v rovinatém terénu. Má jedno technické podlaží částečně zapuštěné do terénu a osm nadzemních podlaží. Skládá se z jednoho čísla popisného a je postaven na jedné stavební parcele. Dům je vybudován na základových pasech, panelový ze systému T O B OSR. Stropní konstrukce panelové. Revitalizace obvodového pláště - zateplení, výměna oken, vstupních dveří a oprava střešního pláště provedena před třemi lety. Klempířské prvky provedeny kompletně z pozinkovaného plechu při opravě venkovního pláště. Vnitřní prostory standardní provedení s původním výtahem. Dům je napojen na inženýrské sítě - kanalizaci, vodu, plyn, elektro, telekomunikační rozvody, horkovod, kabelovou televizi. K objektu je přístup přes chodníkové těleso ze zpevněné komunikace místního významu. Parkovací místa jsou v dané lokalitě omezena jako u všech typů sídlištních celků. Jedná se o vyhledávanou lokalitu - okrajovou část města, klidné prostředí bez negativních vlivů. Byt o velikosti 1 + 3 s příslušenstvím se nachází v domě čp. 1081 ve druhém nadzemním podlaží pravo ve směru výstupu po schodišti.. Byt je v původním stavu bez výměny jádra, zařizovacích předmětů a podobně. Byt má vyměněna okna dřevěná za plastová, dveře původní. Sociální zařízení v umakartovém jádru. Podlahové konstrukce pokryty PVC. Do bytu je zaveden el. proud 220 V, plyn, teplá užitková voda, studená voda a ústřední vytápění z centrálního zdroje. Dále má zavedeno STA a domácí zvonek. Byt je v průměrném stavu a údržbě. Zásadní nedostatky se neprojevují. Obsahuje předsíň, koupelnu, WC, 3 pokoje, balkon a mimo byt sklepní koji.

Soubory ke stažení:

130.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)