Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Bytová jednotka, Znojmo
Druh: byt
Kraj: Jihomoravský
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 232011
Odhadní cena: 450 000 Kč
Vyvolávací cena: 225 000 Kč
Do začátku zbývá:
221042444
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Město Znojmo je s počtem obyvatel 34725 jedním z větších okresních měst ČR. Má kompletně vybudovanou infrastrukturu jak sociální, kulturní, zdravotní, obchodní, občanskou. Dále se v něm nacházejí veškeré úřady samosprávy a státní správy včetně okresního soudu a podobně. Ve městě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě veřejný vodovod, kanalizace, plynovod, elektrická síť, telekomunikační rozvody. Dopravní obslužnost spočívající v autobusové dopravě a železniční dopravě zajištěna, taktéž zajištěna MHD.

Dražba proběhla:: 17.06.2011 11:00
Kraj: Jihomoravský
Druh: byt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 1. 6. 2011 a dne 8. 6. 2011, vždy v 16:00hod. v místě, tedy na adrese ul. Jindřicha Hořejšího 2789, Znojmo. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Dům byl vybudován dle sdělení paní Maršíkové kolem roku 1975 a od této doby je užíván. Je postaven v mírně svažitémm terénu. Má jedno technické podlaží částečně zapuštěné do terénu a vzhledem ke svažitému terénu je toto podlaží v nižší části provedeno jako obytné se dvěma byty, nad tímto podlažím jsou tři podlaží nad úrovně terénu obsahující dalších šest bytů. Dům se skládá z jednoho čísla popisného a je postaven na jedné stavební parcele. Dům je vybudován na základových pasech, zděný. Stropní konstrukce nespalné. Revitalizace obvodového pláště - zateplení, výměna oken, vstupních dveří a oprava střešního pláště včetně nové krytiny, přespádování střechy, nových komínů provedena v roce 2010. Klempířské prvky provedeny kompletně nové při opravě venkovního pláště. Vnitřní prostory ve standardním provedení bez výtahu. Dům je napojen na inženýrské sítě - kanalizaci, vodu, plyn, elektro, telekomunikační rozvody. K objektu je přístup přes chodníkové těleso ze zpevněné komunikace místního významu. Parkovací místa jsou v dané lokalitě omezena jako u všech typů sídlištních celků. Jedná se o dobrou, klidnou lokalitu v blízkosti centra města. Byt o velikosti 1 + 0 s příslušenstvím se nachází v domě čp. 2789 v technickém podlaží vlevo ve směru sestupu po schodišti. Byt je v původním stavu bez výměny zařizovacích předmětů a podobně. Byt má vyměněna okna dřevěná za plastová, dveře původní. Sociální zařízení původní. Podlahové konstrukce pokryty PVC. Do bytu je zaveden el. proud 220 V, plyn, studená voda. Vytápění bytu zajištěno kamny WAF a ohřev teplé vody samostatný. Dále má byt zaveden rozvod STA a domácí zvonek. Byt je v průměrném stavu a údržbě. Zásadní nedostatky se neprojevují.

Soubory ke stažení:

134.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)