Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD, obec Nové Město nad Metují,okres Náchod
Druh: rodinný dům
Kraj:
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 402011
Odhadní cena: 1 350 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 000 Kč
Do začátku zbývá:
208446944
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Obec Nové Město nad Metují se nachází v blízkosti přehradní nádrže Rozkoš a cca 8 km od bývalého okresního města Náchod a města Česká Skalice. S počtem obyvatel 9 878 patří mezi menší města České republiky. Infrastruktura je vybudována přiměřená velikosti obce a to v celém širokém rozsahu, jak v obchodních možnostech tak úřadech obecní a státní správy s dobrými dojezdovými vzdálenostmi do již jmenovaného města Náchod, tak i v zabezpečení zdravotní péče, školství, kultury a podobně. Samotné Nové Město nad Metují je turisticky atraktivní lokalitou a to vzhledem ke své historické hodnotě náměstí, zámku se zámeckým parkem a okolní přírodou. Vzhledem ke své poloze má dobré dojezdové vzdálenosti do Orlických hor s možností vyžití jak v letní turistice tak v zimních sportech a dále do přírodních lokalit v Ratibořicích a nedaleké Polské republice. Samotná lokalita, kde se bývalá zemědělská usedlost nachází - katastrálním území Vrchoviny je stavebně nesrostlou částí města vzdáleného cca dva kilometry ve směru na Náchod. Jde o prostředí vesnického typu, bez negativních vlivů. V dané oblasti města jsou vybudovány tyto inženýrské sítě - veřejný vodovod, kanalizace, elektrická a telekomunikační síť. Plynovod není v dané oblasti vybudován. Lokalita je vzdálena od centra města cca do 3 km.

Dražba proběhla:: 12.09.2011 12:00
Kraj:
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 30.8.2011 a dne 6.9.2011 vždy ve 16:00 hod. v místě, teda na adrese: Vrchoviny 96, 549 01 Nové Město nad Metují. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Nosné zdivo je zděné z míšeného zdiva cihelného, kamenného a nástavba. která byla budována v roce 1997 je z plynosilikátových tvárnic a voštinových cihel. Nosné konstrukce jsou v přízemí na tl. nad 60 cm, ostatní konstrukce do tl.60 cm. Podsklepení není provedeno. Podlahové konstrukce jsou v kombinaci PVC, prkenných podlah, betonových mazanin a keramické dlažby. Prkenné podlahy jsou značně napadeny hnilobou. Stropní konstrukce jsou v kombinaci stropů trámových s poditím a záklopem, stropů klenbových a stropů trámových s viditelnými trámy, bez podbití. Poslední typ stropů je v prvním patře - nástavbě. Zastřešení je provedeno dřevěným krovem sedlového typu s taškovou krytinou. Klempířské prvky jsou provedeny z pozinkovaného plechu, značně korodované. Venkovní omítky provedeny břizolitové, vápenné a částečně bez omítek - buď opadaných nebo neprovedených na nástavbě. Vnitřní omítky vápenné poškozené vlhkostí v přízemí, patro omítnuto částečně, stropy nedokončené. Rozvody vody, kanalizace a elektroinstalace provedeny - málo funkční. Vytápění je provedeno radiátorovými články s kotlem na pevná paliva - systém nebyl vypuštěn, pravděpodobně došlo k rozmrznutí. Zařizovací předměty podstandardní. Okna osazena dřevěná, dveře do ocelových zárubní hladké. Obytná část obsahuje přízemí - vstupní chodbu, WC, dva pokoje, kuchyň, lázeň, kotelnu, sklad, schodiště do půdního prostoru a prvního patra, patro - vstupní chodby, dvě místnosti nedokončené. Venkovní úpravy Venkovní úpravy spočívají ve vodovodní přípojce, kanalizační přípojce zatím do vlastní jímky a elektro přípojce. Dále jsou provedeny zpevněné plochy zanedbané, oplocení zchátralé a v zahradě je vybudován zemní sklep a skleník. Stodola, kolna, chlévky Jedná se o stavby postavené na stavením pozemku, navazující na obytnou část. Jde o stavby zděné na tl. do 45 cm na základových pasech. Podlahové konstrukce u těchto staveb buď neprovedené, nebo zchátralé. Zastřešení je provedeno systémem sedlových a pultových střech se dřevěnými krovy a taškovými krytinami. Klempířské prvky pozinkované dožité. Pozemky Jedná se o stavební pozemek č. parc. 15/1 o výměře 641 m2 a zahradu č. parc. 65/1 o výměře 486 m2 . Pozemky se nacházejí v obci Nové Město nad Metují, katastrální území Vrchoviny. Jde o stavebně nesrostlou část obce. Celková výměra pozemků činí 1127 m2 a tyto tvoří jeden funkční celek. Jsou přístupné ze zpevněné komunikace místnítního významu. Z inženýrských sítí jsou vybudovány veřejný vodovod, kanalizace, elektrická a telekomunikační sít.

Soubory ke stažení:

141.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)