Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Pozemek v obci Řestoky,okres Chrudim
Druh: pozemek
Kraj: Pardubický
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 362011
Odhadní cena: 450 000 Kč
Vyvolávací cena: 225 000 Kč
Do začátku zbývá:
177126871
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Obec ve které se nemovitost nachází je obcí s počtem obyvatel 474. V obci je pouze prodejna se základními potravinami, ostatní obchodní síť není vybudována. V obci není základní škola, školka, zdravotnické zařízení ani další infrastruktura. V tomto je obec odkázána na okolní města a obce jako je Chrast u Chrudim

Dražba proběhla:: 12.09.2011 10:00
Kraj: Pardubický
Druh: pozemek
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 29.8.2011 a dne 5.9.2011 vždy ve 14:00 hod. v místě, teda na adrese: Řestoky 10, 538 51 Řestoky. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rozestavěný dům bez čp. na č. parc. 87/1 Dům je postavený jako koncový řadový. Původně byl vybudován cca pře devadesáti lety, kolem roku 2000 byl částečně demolován a nově budován do současné podoby. Stavba nebyla dokončena. Je postaven na základových pasech částečně původních a částečně zcela nových. Izolace proti zemní vlhkosti jsou provedeny pouze pod obvodovým zdivem. Nosné obvodové konstrukce jsou z plných pálených cihel a pro nové zdivo byly použity vabourané původní cihly po očištění. Stropní konstrukce jsou nad přízemím hurdové do I nosičů a kolejnic. Stropy nad podkrovím nejsou provedeny. Taktéž nejsou dokončeny všechny příčky v podkroví. Schodiště není instalováno. Okna pouze dvě v přízemí dřevěná zdvojená. Dveře nejsou osazeny pouze kovové zárubně částečně korodované. Zastřešení je původním krovem sedlového vaznicového typu s hustým laťováním a střešní pálenou krytinou. Na krovu jsou patrné nerovnosti, což svědčí o únavě materiálu a částečném poškození zatékáním. Klempířské prvky nejsou provedeny kromě závětrných lišt z pozinkovaného plechu. Venkovní ani vnitřní omítky nejsou provedeny a částečné omítnutí jádrovou omítkou je poškozené. Z inženýrských sítí je pouze provedena ležatá kanalizace v lázni, WC a pro napojení v kuchyni. Rozvody vody, kanalizace k jednotlivým spotřebičům, elektroinstalace, topení a hromosvody nejsou provedeny. Lze konstatovat, že se jedná o nedokončenou hrubou stavbu domu, respektive jeho rekonstrukci, viz fotodokumentace. Opotřebení bylo provedeno analytickou metodou z důvodů použití původních konstrukcí a původního materiálu. Celá stavba je zanešena nepotřebným materiálem a je volně přístupná. Stavební pozemek a zahrada Pozemky se nacházejí v okrajové části obce Řestoky, katastrálním území Řestoky. Přístup na pozemky je po zpevněné komunikaci místního typu. V dané lokalitě jsou vybudovány tyto inženýrské sítě - veřejný vodovod, plynovodní řad, elektrické rozvody a telekomunikační rozvody.

Soubory ke stažení:

142.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2017
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)