Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Spoluvlastnický podíl 1/2,obec Chrudim
Druh: rodinný dům
Kraj: Pardubický
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 372011
Odhadní cena: 435 000 Kč
Vyvolávací cena: 217 500 Kč
Do začátku zbývá:
208450245
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Předmětná nemovitost se nachází ve stavebně nesrostlé části města Chrudim, lokalitě Vestec, katastrálním území Vestec u Chrudimi. Město Chrudim je od lokality Vestec vzdáleno vzdušnou čarou cca 3 km a po příjezdové komunikaci cca 4 km. V dané oblasti není vybudována žádná infrastruktura a oblast je odkázána na dojezdové vzálenosti cca 4 km. Samotné město Chrudim s počtem obyvatel přes 22 tisíc je bývalým okresním městem se všemi úřady státní správy a samosprávy odpovídající jeho velikosti. Taktéž infrastruktura je vybudována přiměřená, co se týče obchodní sítě, dostupnosti zdravotní péče, sportovních a školských zařízení. V rozšířené infrastruktuře, zdravotní péči a školství je odkázáno na blízké statutární město Pardubice. Město je napojeno na dostatečnou autobusovou dopravu, železniční dopravu a místní dopravu. Vzhledem ke své poloze má možnosti zaměstnanosti v širším okolí a nezaměstnanost je na střední úrovni ČR. Lokalita je klidným prostředím spíše vesnického typu. V nedaleké blízkosti nemovitosti se nachází čistička odpadních vod pro samotné město Chrudim. Přístup k nemovitosti je ze zpevněné komunikace místního významu. Pozemky náležející k nemovitosti jsou o celkové výměře 1 499 m2. V dané lokalitě jsou vybudovány tyto inženýrské sítě - veřejný vodovod, dešťová kanalizace, elektrická síť, telekomunikační síť. Plynovod ani splašková kanalizace nejsou v této části obce vybudovány.

Dražba proběhla:: 12.09.2011 11:00
Kraj: Pardubický
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 29.8.2011 a dne 5.9.2011 vždy v 12:00 hod. v místě, teda na adrese: Vestec 12, 537 01 Chrudim. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Dům čp. 12 Dům čp. 12 byl pravděpodobně postaven kolem roku 1910 a od této doby je užíván. V sedmdesátých letech minulého století byl částečně adaptován do současné podoby. V posledních dvaceti letech není prováděna běžná údržba a dům není v posledním období užíván k trvalému bydlení. Je postaven na základových pasech bez podsklepení a podkroví. Obvodové nosné konstrukce jsou izolovány proti zemní vlhkosti nefunkčními izolacemi, což se projevuje ve velkém rozsahu v přízemí domu na vnitřních omítkách, kde je patrna vlhkost a plísně. Obvodové nosné zdivo je z plných pálených cihel na tl. 60 a 45 cm. Stropní konstrukce jsou rovné, pravděpodobně trámové s podbitím a záklopem. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou se dřevěným vázaným krovem, pokrytým taškovou pálenou krytinou. V zadní části vstup je zakryt rovnou střechou. Klempířské prvky provedeny z pozinkovaného plechu, bez nátěrů, poze parapety. Venkovní omítky vápenné hladké, bez vrchního nátěru, vnitřní omítky vápenné štukové doplněné keramickými obklady. Podlahové konstrukce s povrchem z PVC a keramických dlažeb. Okna osazena dřevěná zdvojená, dveře do ocelových zárubní hladké a prosklené. Rozvody vody provedeny v ocelovém potrubí, kanalizace provedena do málo funkční žumpy. Elektroinstalace zavedena 220/380 V, hromosvod není instalovaný. Vytápění je zajištěno plechovými radiátory s kotlem na pevná paliva vždy v každém bytě. Ohřev TÚV pravděpodobně el. boilery. Zařizovací předměty standardní poplatné době instalace cca před 30 - 40 lety. Dům obsahuje čtyři samostatné bytové jednotky s hygienickým zázemím. Stavební pozemek, trvalý travní porost a zahrada Zastavěný pozemek obytným domem čp. 12 a trvalý travní porost se zahradou tvoří jeden funkční celek. Pozemky se nacházejí ve stavebně nesrostlé části města Chrudim, katastrálním území Vestec u Chrudimi. V dané lokalitě není vybudována splašková kanalizace a plynovodní řad. Veřejný vodovod, dešťová kanalizace, elektrická a telekomunikační sí´t je vybudována a je možnost jejich napojení. Jedná se o klidnou lokalitu venkovského typu s dojezdovými vzdálenostmi do města Chrudim do 4 km.

Soubory ke stažení:

143.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)