Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Rekreační chata Hradiško, okres Praha-západ
Druh: rekreační objekt
Kraj: Středočeský
Místo konání: kongresové centrum Aldis, www.aldis.cz
Číslo dražby: 412011
Odhadní cena: 1 600 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 000 Kč
Do začátku zbývá:
230435413
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Obec Hradištko se nachází v rekreační oblasti Prahy vzdálené do dvaceti kilometrů od hlavního města. Obec má dobré autobusové spojení s hlavním městem příměstskou dopravou. Lokalita je zastavěna jak rodinnými domy, tak rekreačními chatami. Jedná se o klidné prostředí v blízkosti řeky Vltavy. V dané oblasti je vybudována rozšířená infrastruktura s dobrými docházkovými vzdálenostmi. Jde o členitý terén, v němž jsou jednotlivé stavby vybudovány. Vzhledem ke své poloze je využívána jak trvalému bydlení tak hlavně k rekreačním účelům. V dané lokalitě jsou vybudovány základní inženýrské sítě a to elektrická síť a vodovodní řad. Kanalizace, plynovod nejsou v dané oblasti vybudovány. V místě je pošta, policie, obecní úřad a základní infrastruktura odpovídající velikosti obce s počtem obyvatel 1673 trvale bydlících

Dražba proběhla:: 01.01.2011 00:00
Kraj: Středočeský
Druh: rekreační objekt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 30. 8. 2011 a dne 6. 9. 2011, vždy v 14:00hod. v místě, tedy na adrese: Hradištko 1457, 252 09 Hradištko. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba

Další informace o předmětu dražby:

a1) Rekreační chata č.e. 1457 Rekreační chata byla vybudována kolem roku 1970 a od této doby je užívána. V posledních letech byla částečně adaptována do současné podoby. Je postavena na základových pasech a kamenné podezdívce, přízemní s vybudovaným podkrovím. Chata je zděná na tl. do 30 cm, stropní konstrukce rovné nad přízemím v podkroví podbitý krov. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou se dřevěným krovem, bedněním a střešní krytinou z bonského šindele. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky břizolitové natírané, vnitřní omítky vápenné doplněné keramickými obklady. Podlahové konstrukce v běžném provedení, schodiště do podkroví taktéž. Okna osazena zdvojená dřevěná se žaluziemi, dveře vstupní vyměněny, ostatní vnitřní dveře ve standardním provedení. Do chaty zaveden elektrický proud a vodovod. kanalizace svedena do vlastní jímky. Sociální zařízení provedeno ve standardním provedení. Chata je v dobrém technickém stavu, bez zásadních nedostatků. b1) Stavební pozemek a zahrada Stavební pozemek a zahrada v obci Hradištko, katastrální území Hradištko pod Medníkem se nachází v zastavěné části obce, klidném prostředí. lokalita je zastavěna jak rodinnými domy tak chatami k rekreačním účelům. přístup na pozemky je z nezpevněné komunikace místního významu. V dané lokalitě jsou z inženýrských sítí vybudovány pouze elektrická síť a veřejný vodovod, ostatní sítě nejsou vybudovány. jedná se o klidné prostředí bez negativních vlivů vhodné k rekreačním účelům i trvalému bydlení. Negativní vlivy se neprojevují.

Soubory ke stažení:

144.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)