Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Rodinný dům, okres Břeclav
Druh: rodinný dům
Kraj: Jihomoravský
Místo konání: kongresové centrum Aldis, www.aldis.cz
Číslo dražby: 432011
Odhadní cena: 650 000 Kč
Vyvolávací cena: 325 000 Kč
Do začátku zbývá:
210508858
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Jedná se o obec s počtem obyvatel 410, která se nachází v blízkosti státní hranice s Rakouskem. Obec je v blízkosti Mikulova, Pálavských vrchů a Mlýnské přehradní nádrže, vše v dojezdových vzdálenostech do 15 km. Jde o lokalitu, která je vinařskou oblastí a nachází se na vinařské stezce. V dané obci je pouze Obecní úřad, mateřská školka a prodejna se základním sortimentem.

Dražba proběhla:: 17.10.2011 09:00
Kraj: Jihomoravský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 3. 10. 2011 a dne 10. 10. 2011, vždy v 14:00 hod. v místě, tedy na adrese: Dobré Pole 98, 691 81 Březí u Mikulova. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 98 Dům byl postaven cca před 90 lety a od této doby je užíván. Je postavený na základových pasech s částečným podsklepením, bez podkroví. Obvodové nosné konstrukce nejsou izolovány a vlhkost se projevuje ve všech konstrukcích. Nosné zdivo je z plných pálených cihel na tl. 45 a 60 cm. Stropní konstrukce jsou nad přízemím rovné nad suterénem klenbové. Zastřešení je provedeno dřevěným krovem sedlového typu s taškovou krytinou - bobrovky. Klempířské prvky jsou provedeny kompletně z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky vápenné opatřené nátěrem částečně poškozené vlhkostí. Vnitřní omítky vápenné štukové taktéž vykazující poškození vzlínající vlhkostí, doplněné keramickými obklady v lázni v menším rozsahu. Podlahové konstrukce v kombinaci keramických dlažeb, betonové mazaniny a prkenných podlah. okna osazena plastová před čtyřmi lety, dveře do ocelových zárubní hladké a prosklené. Rozvody vody, elektro a kanalizace provedeny. Vytápění je zajištěno kamny WAF. Ohřev teplé vody elektrickým boilerem. Do objektu je zavedena obecní voda, elektrický proud a plyn. Kanalizace není v obci provedena a splašková voda je svedena do vlastní žumpy. U krovu lze předpokládat napadení dřevokazným hmyzem vzhledem ke stavu střešní krytiny a hnilobou. Stavba obsahuje: suterén - schodiště a dva sklady, přízemí - chodbu, lázeň s WC, kuchyń, dva pokoje a spíž. Objekt je ve špatném technickém stavu a vyžaduje zásadní opravu jak vnitřní tak venkovní části včetně střešní krytiny a krovu. Venkovní úpravy Venkovní úpravy jsou bežného rozsahu spočívající v přípojce elektro, vody, kanalizace, plynu, zpevněných ploch. Pozemky Jedná se o stavební pozemek č. parc. 462 o výměře 249 m2 , který je zastavěný rodinným domem a zahradu č. parc. 463 o výměře 751 m2. Pozemky tvoří jeden funkční celek a jsou oploceny. Přístup na pozemky je ze zpevněné komunikace místního významu. Nacházejí se jako poslední zastavěný pozemek na okraji obce, souvislé zástavbě, klidném prostředí. V dané lokalitě jsou vybudovány tyto inženýrské sítě - veřejný vodovod, elektrická síť a plynovodní řad. Pozemky jsou v obci a katastrálním území Dobré Pole. Celková výměra činí 1000 m2.

Soubory ke stažení:

146.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)