Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Bytová jednotka 2+KK v Hradci Králové
Druh: byt
Kraj:
Místo konání: kongresové centrum Aldis, www.aldis.cz
Číslo dražby: 472011
Odhadní cena: 1 120 800 Kč
Vyvolávací cena: 680 000 Kč
Do začátku zbývá:
205429618
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Město Hradec Králové je s počtem obyvatel 94 493 jedním ze statutárních měst v ČR. Má kompletně vybudovanou infrastrukturu jak sociální, kulturní, zdravotní, obchodní, občanskou. Dále se v něm nacházejí veškeré úřady samosprávy a státní správy včetně okresního soudu, krajského soudu a všech typů škol a stupňů včetně možnosti univerzitního vzdělání. Nezaměstnanost vzhledem k velikosti a možnostem ve vybudovaných podnicích a úřadech je nižší než celostátní průměr. V posledních dvaceti letech město prodělalo zásadní rozvoj ve výstavbě jak bytů tak obchodních center a tento trend stále pokračuje. Ve městě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě veřejný vodovod, kanalizace, plynovod, elektrická síť, telekomunikační rozvody a horkovodní systém, který je využíván k vytápění velké části objektů jak bytových tak úřadů a podniků. Dopravní obslužnost spočívající v autobusové dopravě, železniční dopravě a MHD je zajištěna.

Dražba proběhla:: 17.10.2011 10:00
Kraj:
Druh: byt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 7. 10. 2011 a dne 14. 10. 2011, vždy ve 16:00 hod. v místě, tedy na adrese: Durychova 1381, 500 12 Hradec Králové. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba

Další informace o předmětu dražby:

Dům čp. 1381,1382,1383 Dům byl vybudován v roce 1990 a od této doby je užíván. Je postaven v rovinatém terénu na okraji sídlištního celku Moravské Předměstí ve smíšené zástavbě s rodinnými domy. Má jedno technické podlaží v úrovni terénu a deset pater obytných. Dům se skládá ze tří čísel popisných a je postaven na třech stavebních parcelách. Dům je vybudován na základových pasech a pilotách panelový z celoplošných panelů. Klempířské prvky provedeny kompletně z pozinkovaného plechu. Vnitřní prostory ve standardním provedení panelových domů s výtahy. Dům je napojen na inženýrské sítě - kanalizaci, vodu, plyn, elektro, telekomunikační rozvody, horkovod. K objektu je přístup přes chodníkové těleso ze zpevněné komunikace místního významu. Parkovací místa jsou v dané lokalitě omezena . V bezprostřední blízkosti jsou dvě zastávky MHD. Jedná se o dobrou, klidnou lokalitu v blízkosti centra města. Byt č. 1381/2 v ul. Durychova, Hradec Králové Byt o velikosti 2 + kk s příslušenstvím se nachází v čp. 1381 ve druhém nadzemním podlaží vlevo ve směru výstupu po schodišti. Byt obsahuje chodbu, WC s lázní, pokoj, kuchyň s obytným prostorem, komoru a sklepní koji mimo byt. Byt má vyměněna okna dřevěná za plastová, dveře původní. Sociální zařízení je v původním umakartovém jádru. Podlahové konstrukce pokryté původním PVC, keramické obklady nejsou provedeny. Do bytu je zaveden el. proud 230 V, plyn, studená voda a teplá voda z centrálního zdroje s poměrovými měřiči. Vytápění bytu je zajištěno litinovými radiátory taktéž z centrálního zdroje s poměrovými měřiči. Rozvody STA, domácího telefonu a telefonu jsou provedeny. Byt je v původním stavu , běžném opotřebení odpovídajícím stáří 21 let užívání.

Soubory ke stažení:

150.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)