Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Bytová jednotka 3+1 v obci Bruntál
Druh: byt
Kraj: Moravskoslezský
Místo konání: kongresové centrum Aldis, www.aldis.cz
Číslo dražby: 462011
Odhadní cena: 600 000 Kč
Vyvolávací cena: 600 000 Kč
Do začátku zbývá:
210501677
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Město Bruntál se nachází v Moravskoslezském kraji v blízkosti Jeseníků. S počtem obyvatel se řadí k větším městům v regionu. Město má vybudovanou kompletní infrastrukturu co se týče obchodních zařízení včetně supermarketů, sportovních zařízení, zdravotní péče, úřadů státní správy a samosprávy. Dále přiměřenou kulturní a společenskou vybavenost. Inženýrské sítě jsou v daném městě vybudovány kompletně. Komunikační sítě v průměrném stavu. Ve městě funguje hromadná doprava a město je napojeno jak na silniční tak železniční a autobusovou síť. Vzhledem k lokalitě kde se město nachází je obecně známo, že dlouhodobě trpí celý region vysokou mírou nezaměstnanosti. Co se týče prostředí je toto vhodné k trvalému bydlení s možností veškerého vyžití a v posledním období s rozvíjejícím se cestovním a turistickým ruchem.

Dražba proběhla:: 17.10.2011 11:00
Kraj: Moravskoslezský
Druh: byt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 6. 10. 2011 a dne 13. 10. 2011, vždy v 15 :00hod. v místě, tedy na adrese: Dolní 1551, 792 01 Bruntál. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Dům čp. 1551,1552 Dům byl vybudován v roce 1979 a od této doby je užíván. Je postaven v rovinatém terénu jako typový dům. Má jedno technické podlaží částečně zapuštěné do terénu a osm nadzemních podlaží. Dům je vybudován na základových pasech panelový. Stropní konstrukce jsou rovné původní. Zastřešení je provedeno rovnou odpařovací střechou. Klempířské prvky provedeny kompletně z pozinkovaného plechu. Okna v celém domě vyměněna - plastová cca před dvěma lety. Venkovní plášť před dvěma lety zateplený polystyrenem. Provedena výměna původních vstupních dveří do objektu. Vnitřní prostory standardní provedení s teracovým schodištěm. Dům je napojen na inženýrské sítě - kanalizaci, vodu, plyn, elektro, horkovod, telekomunikační rozvody. Hromosvod je na objektu instalovaný. Výtah není v domě vyměněn. K objektu je přístup ze zpevněné komunikace přes chodníkové těleso. Byt č. 1551/7 Byt o velikosti 1 + 3 s příslušenstvím menších rozměrů se nachází ve třetím nadzemním podlaží domu vlevo od schodiště. Byt je v původním stavu bez revitalizace. Sociální zařízení včetně zařizovacích předmětů ve standardním provedení. Podlahové konstrukce v původním stavu - PVC. Do bytu je zaveden el. proud 220 V, plyn a studená voda, teplá voda z centrálního zdroje. Vytápění je radiátorovými články taktéž z centrálního zdroje včetně měřičů tepla. Domácí telefon s el. vrátným osazen, společná televizní anténa provedena. Byt obsahuje chodbu, WC , lázeň, kuchyň a tři pokoje. Je v původním stavu a vyžaduje provést opravy ve smyslu kvality bydlení, které je požadováno v 21 století, výměna umakartového jádra, provedení vnitřních obkladů, výměnu zařizovacích předmětů a podobně. Byt je v průměrném stavu, bez zásadních nedostatků a jeho stav odpovídá době užívání.

Soubory ke stažení:

151.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)