Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Rekreační chata Rakovník
Druh: rekreační objekt
Kraj: Středočeský
Místo konání: Penzion Selský mlýn,www.selsky-mlyn.cz
Číslo dražby: 482011
Odhadní cena: 900 000 Kč
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Do začátku zbývá:
235510771
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Obec Zbečno se nachází na poloviční cestě mezi Berounem a Rakovníkem v hlubokém údolí na břehu řeky Berounky. Obec obklopují hluboké lesy hradu Křivoklát a z druhé strany lánská obora. Jedná se o rekreační oblast, která je hojně vyhledávanou lokalitou středočeského kraje na břehu řeky Berounky. Obec s 466 stále bydlícími obyvateli je menší obcí, která ovšem díky rekreačním chatám v letním období vzroste několikanásobně. V obci je vybudována základní infrastruktura. Z inženýrských sítí je proveden vodovodní řad , ne v celé obci a elektrická síť, plynovodní řad a kanalizace nejsou vybudovány. Základní škola v obci je vybudována, zdravotnické zařízení není k dispozici. Obec je napojena na železniční síť a jinak je přístupná po vybudovaných silnicích okresního typu s napojením na dálniční síť Praha - Plzeň. Nezaměstnanost v obci nad průměrem republiky a obyvatelstvo je odkázáno na dojíždění za prací převážně do vzdálenosti 25 km. Jde o klidnou lokalitu vhodnou k rekreačním účelům a trvalému bydlení v chráněném krajinném území

Dražba proběhla:: 01.01.2011 00:00
Kraj: Středočeský
Druh: rekreační objekt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 3. 10. 2011 a dne 10. 10. 2011, vždy v 11:00hod. v místě, tedy na adrese Zbečno č.evid. 90, 270 24 Zbečno . Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rekreační chata č.e.90 Rekreační chata č.e. 90 byla vybudována v roce 1965 a od této doby je užívána. Je postavena na základových pasech, podsklepená s přízemím a vybudovaným podkrovím. Obvodové nosné zdivo u suterénu kamenné, přízemí zděné z tvárnic škvárobetonových. Stropní konstrukce nad suterénem železobetonová rovná, nad přízemím polospalné rovné a v podkroví provedeno podbití krovu sádrokartonem. Zastřešení je provedeno dřevěným hambalkovým krovem s bedněním a osinkocementovou krytinou původní. Klempířské prvky jsou provedeny kompletně z pozinkovaného plechu. Okna osazena dřevěná bez okenic. Dveře osazeny hladké. Podlahové konstrukce u suterénu z betonové mazaniny v přízemí kombinace keramické dlažby a kobercové kryty, podkorví s kobercovým krytem. Keramické obklady pouze v kuchyni, koupelna není dokončena. Zařizovací předměty splachovací WC , sprchový kout a umývadlo. Sporák v kuchyni kombinovaný na PB a elektro. Ohřev teplé užitkové vody boilerem. Rozvod vody teplé a studené proveden. Elektroinstalace 220/380 V, hromosvod není zavedený. Kanalizace do vlastní plastové žumpy. Zdroj vody přiveden z pozemku souseda do vlastního plastového zásobníku a z tohoto zásobníku rozveden rozvod čerpadlem. Voda není pitná. Schody do půdního prostoru dřevěné bez podstupnic. Venkovní omítky břizolitové u suterénu spárované kamenné zdivo, vnitřní omítky vápenné hladké u suterénu nejsou provedeny. Chata obsahuje: suterén přístupný ze zahrady - sklad paliva a dílnu, přízemí - chodbu, WC s lázní, kuchyň, pokoj, podkroví - pokoj. Chata je v průměrném technickém stavu a vzhledem k době výstavby vyžaduje běžnou údržbu včetně dokončení sociálního zařízení - keramických obkladů, opravu střešní krytiny a podobně

Soubory ke stažení:

152.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)