Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Bytová jednotka 2+1, obec Studénka,okres Nový Jičín
Druh: byt
Kraj: Moravskoslezský
Místo konání: www.vtpup.cz
Číslo dražby: 542011
Odhadní cena: 530 000 Kč
Vyvolávací cena: 265 000 Kč
Do začátku zbývá:
230792604
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Studénka je s počtem obyvatel 10 129 regionálním městečkem v blízkém sousedství statutárního města Ostrava. Průmysl, který je v posledních 20 letech v daném regionu v útlumu, zejména Vagónka, která pro město Studénka zajišťovala pracovní příležitosti v převážné míře. Jedná se o vysoce průmyslovou oblast co se týče těžby uhlí, koksáren a těžkého průmyslu. Zatíženost okolí je tímto průmyslem značná. V posledních letech bylo vybudováno dálniční spojení, které není, však dokončeno co se týče jednotlivých sjezdů do regionu. Občanská vybavenost a infrastruktura odpovídá velikosti města včetně sportovních zařízení a kulturního zázemí. Zdravotnické zařízení jsou ve městě vybudována, taktéž školy a školky. Ve městě jsou vybudovány inženýrské sítě veřejný vodovod, kanalizace, plynovod, elektrická síť, a telekomunikační rozvody. Sportovní vyžití je zajištěno v dostatečné míře jednotlivými sportovišti, tyto částečně navazují na lokalitu, kde se obytný dům nachází a jde zejména o fotbalové hřiště. Nezaměstnanost v dané lokalitě je průměrná až vyšší, neboť průmysl v daném regionu je v útlumu - Vagónka Studénka a za prací jsou nuceni obyvatelé dojíždět do větších městských aglomerací. Vlivem útlumu průmyslu je zejména v dělnických profesích nezaměstnanost větší. V posledním období je budována průmyslová zóna Mošnov, kde bude více pracovních příležitostí a lokalita, kde se dům čp. 49 nachází je na přístupové komunikaci k Mošnovu s dobrými dojezdovými vzdálenostmi. Dopravní obslužnost je dobrá odpovídající velikosti obce.

Dražba proběhla:: 01.01.2011 00:00
Kraj: Moravskoslezský
Druh: byt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 11. 11. 2011 a dne 18. 11. 2011, vždy v 15 :00hod. v místě, tedy na adrese Nová Horka 49, 742 13 Studénka. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Popis domu čp. 49 Dům byl vybudován kolem roku 1970 na betonových základech jako panelový. Nachází se v rovném terénu ve stavebně nesrostlé části města. Má tři nadzemní podlaží a v přízemí je pouze jeden byt a zbývající část je technickým podlažím. V posledním období byly v části domu vyměněna okna, je připravena oprava střechy a výmalba objektu. Dům není zateplený, má původní břízolitovou fasádu. Výtah není vybudován. Stoupačky nejsou taktéž vyměněny. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovodní řad, elektrické rozvody, telekomunikační rozvody a prozatím na centrální kotelnu, která je však dle sdělení mimo provoz. Dům má běžné společné prostory spočívající v kočárkárně, kolárně apod. Dům je v průměrném technickém stavu a vyžaduje provést opravu střešního pláště, jak je výše uvedeno, běžnou údržbu ve formě výmalby, opravy vstupních dveří a společných prostor, dořešit vytápění objektu. Popis bytu č. 49/6 Předmětný byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží domu proti schodišti. Jedná se o byt velikosti 1 + 2 s příslušenstvím. Obsahuje: předsíň, WC, lázeň, kuchyň a dva pokoje. K bytu patří dvě sklepní koje umístěné ve společných částech domu. Orientace bytu je jihozápadní s výhledem k rodinným domkům a zeleni. Byt je vytápěn zatím z centrálního zdroje, ale musí být tato situace řešena. Byt je v původním stavu bez provedených úprav. Podlahové konstrukce jsou v obytných místnostech parketové, ostatní PVC Zařizovací předměty původní. Aby byt splňoval požadavky moderního bydlení, je nutné provést stavební úpravy. Stavební pozemek Stavební pozemek zastavěný obytným domem v obci Studénka, katastrální území Nová Horka. Pozemek je přístupný ze zpevněné komunikace místního významu. V dané lokalitě jsou vybudovány inženýrské sítě, na které je objekt čp. 49 napojen, a jsou zavedeny na pozemek.

Soubory ke stažení:

157.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)