Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Zemědělská usedlost v obci Staré město,okres Frýdek-Místek
Druh: rodinný dům
Kraj: Moravskoslezský
Místo konání: www.vtpup.cz
Číslo dražby: 562011
Odhadní cena: 3 430 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 401 000 Kč
Do začátku zbývá:
207131983
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Obec Staré Město s počtem obyvatel 1 343 navazuje bezprostředně na město Frýdek Místek a tvoří prakticky jeho předměstí. Původně dvojměstí Frýdek a Místek byly svým rozvojem spojeny do jednoho města a Staré Město bylo jižní částí Místku. Zůstalo jako samostatná obec. V obci je vybudována základní infrastruktura včetně všech inženýrských sítí. V obci se nachází základní a mateřská škola a jedná se o obec s rozšířenou působností. V kompletní infrastruktuře obec využívá města Frýdku Místku, který se svými takřka 60 000 obyvateli patří k větším městům ČR. Obec Staré město se nachází na soutoku dvou řek Ostravice a Morávky. Svojí polohou cca 20 km od Polských hranic patří do regionu Beskydy - Valašsko. V obci se nachází i sportovní zařízení, které bylo v posledních letech modernizováno

Dražba proběhla:: 25.11.2011 11:00
Kraj: Moravskoslezský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 9. 11. 2011 a dne 16. 11. 2011, vždy v 16:00 hod. v místě, tedy na adrese: Jamnická 20, 738 01 Staré Město. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 20 Předmětný dům se nachází při páteřní komunikaci Jamnická . Je v původní zástavbě obytných domů a bývalých zemědělských usedlostí. Samotný objekt je jednou z nich s doplňkovými stavbami. Je postaven na základových pasech s částečným podsklepením, bez vybudovaného podkroví. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné. Stropní konstrukce provedeny. Zastřešení je sedlovým krovem dřevěným, pokrytým taškovou krytinou. Klempířské prvky jsou osazeny kompletně ve střešní části z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky břizolitové provedené cca v sedmdesátých letech. Podlahové konstrukce standardní v kombinaci keramických dlažeb a běžných krytů. Okna osazena plastová, dveře do obložkových zárubní dřevěné. Voda, kanalizace, plyn do objektu zavedeny a provedeny příslušné rozvody. Stavba vytápěna standardním způsobem. Zásadní nedostatky se neprojevují. Objekt byl v posledních letech částečně adaptován - výměna oken, dveří, podlah, vnitřních rozvodů, vytápění a podobně. Je v dobrém technickém stavu. Jeho obestavěný prostor je cca 1 686 m3. Stavba byla původně vybudována kolem roku 1920 a od této doby je užívána. Objekt nacházející se napravo od domu čp. 20 je částečně hospodářskou budovou s obytnou, nebo kancelářskou částí. Je postaven na základových pasech, přízemní se sedlovým krovem a taškovou krytinou. Klempířské prvky ve střešní části provedeny z pozinkovaného plechu. Objekt je částečně adaptovaný, provedena výměna okna a vstupních dveří plastových. Do objektu jsou zavedeny inženýrské sítě. Venkovní omítky vápenné opatřené vrchním nátěrem. Jeho obestavěný prostor je cca 750 m3. Stavba nacházející se za obytným domem po levé straně byla původně chlévem. V současné době částečně adaptována na dílnu. Jedná se o přízemní stavbu zděnou se sedlovou střechou se dřevěným krovem a taškovým zastřešením. Venkovní a vnitřní omítky provedeny, podlahové konstrukce standardní. Obestavěný prostor cca 400 m3. Objekt nacházející se v zadní části je stodolou. Tato je postavena na základových pasech. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné. Zastřešení je provedeno sedlovým dřevěným krovem s taškovou krytinou. Žlaby a svody provedeny z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky vápenné hladké. Obestavěný prostor cca 900 m3. Všechny stavby jsou v dobrém technickém stavu, bez viditelných zásadních nedostatků. Pozemky Stavební pozemek č. parc. 2408 je zastavěný rodinným domem čp. 20, chlévem a stodolou, stavební pozemek č. parc. 2409 je zastavěný zemědělskou stavbou s obytnou částí. Zahrada tvoří s těmito stavebními pozemky jeden funkční celek. Pozemky se nacházejí v ulici Jamnická po pravé straně ve směru z Frýdku Místku. V dané lokalitě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě a tyto jsou na stavební pozemky zavedeny. Negativní vlivy se neprojevují.

Soubory ke stažení:

158.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)