Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Bzenec okres Hodonín
Druh: rodinný dům
Kraj: Jihomoravský
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 632011
Odhadní cena: 1 140 000 Kč
Vyvolávací cena: 570 000 Kč
Do začátku zbývá:
196369135
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Město Bzenec se nachází v Jihomoravském kraji a s počtem obyvatel 4 322 patří k menším městům ČR. Vzdálenost do okolních měst je od 10 do 20 kilometrů. Jedná se o město Kyjov, Strážnice, Hodonín a Uherské Hradiště. Vzhledem ke své velikosti má vybudovánu přiměřenou infrastrukturu ve všech oblastech - obchodní, zdravotní, sportovní, školství od mateřské školky přes základní školu po střední školy včetně vyšší odborné školy. Základní bankovní instituce, orgány státní správy jsou ve městě zastoupeny. Město je orientováno na vinařskou výrobu, která vytváří pracovní příležitosti.

Dražba proběhla:: 03.02.2012 10:00
Kraj: Jihomoravský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 20. 1. 2012 a dne 27. 1. 2012, vždy v 15:00 hod. v místě, tedy na adrese: Dělnická 460, 696 81 Bzenec. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Dům čp. 460 Předmětná nemovitost byla vybudována více jak před sto lety a od této doby je užívána. V roce 1969 byl původní dům přestavěn a nastavěn do současné podoby. Dům je postaven na základových pasech s částečným podsklepením jako jednopatrový. Zdivo suterénu a přízemí bylo ponecháno se zastropením nad přízemím původní a bylo nastavěno patro nad částí půdorysu. Původní střecha byla kompletně demolována a na nově vzniklém patře byla provedena rovná střecha opatřená těžkými lepenkovými pásy. Klempířské prvky provedeny z pozinkovaného plechu. Část přízemí nenastavěná patrem zůstala ve výši přízemí a na stropní konstrukci byla provedena terasa s odizolováním. Obvodové nosné konstrukce nejsou izolovány a projevuje se v nich zemní vlhkost. Okna jsou osazena dřevěná špaletová, dveře do ocelových zárubní hladké a prosklené. Podlahové konstrukce jsou v kombinaci keramických dlažeb, PVC krytů a parket. Venkovní omítky břizolitové částečně opadané, vnitřní omítky vápenné doplněné keramickými obklady. Vnitřní omítky v přízemí poškozeny vlhkostí zdiva. Vytápění je centrální radiátorovými články s kotlem na plyn. Zařizovací předměty v sociálním zařízení jsou standardní, poplatné době výstavby v roce 1969. Schodiště do suterénu a patra standardní provedení. Do objektu je zavedena vodovodní přípojka, kanalizační přípojka, elektrický proud, plynovodní přípojka. Objekt obsahuje suterén - schodiště a dva sklady, přízemí - vstupní chodbu se schodištěm do prvního patra a byt 1 + 1 s příslušenstvím a byt 1 + 3 s příslušenstvím, první patro - schodiště s chodbou, byt 1 + 4 s příslušenstvím. Sklad Objekt je postaven ve dvorní části jako samostatná stavba na základových pasech. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné v přízemní části a vrchní část je z ocelové konstrukce, která sloužila k prosvětlení objektu. Zastřešení je provedeno pultovou střechou pokrytou lepenkou. Objekt je v současné době užíván jako sklad. Pozemky Stavební pozemek je zastavěn rodinným domem a skladem. Přístup na pozemek je ze zpevněné komunikace místního významu. Inženýrské sítě jsou v dané lokalitě vybudovány kompletně a je možnost jejich napojení. Negativem je velmi malý pozemek ze všech stran zastavěný stavbami jiných vlastníků a továrním objektem. Lokalita ve které se pozemek nachází je nazývána městskou částí - Kolonie. Jde o okrajovou část města.

Soubory ke stažení:

164.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)