Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Luxusní RD v obci Černilov, okres Hradec Králové
Druh: rodinný dům
Kraj: Královéhradecký
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 262012
Odhadní cena: 6 700 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 000 Kč
Do začátku zbývá:
170708184
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Obec Černilov s počtem obyvatel nad dva tisíce patří mezi větší obce v blízkosti statutárního města Hradce Králové. Jedná se o samostatnou obec s rozšířenými pravomocemi. Vzhledem ke své poloze je jednou z vyhledávaných lokalit, neboť dojezdové vzdálenosti do statutárního města jsou do 12 km. Dále tato obec má vybudovánu velmi dobrou infrastrukturu vzhledem k velikosti obce včetně základní zdravotní péče, školství a podobně. Zároveň se jedná o klidnou lokalitu vesnického typu vhodnou k trvalému bydlení. Nezaměstnanost je v obci velmi nízká a odpovídá průměru Královéhradeckého kraje a to i vzhledem k dobrým dojezdovým vzdálenostem a dopravnímu spojení se statutárním městem.

Dražba proběhla:: 26.11.2012 10:00
Kraj: Královéhradecký
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa: Černilov 609, 50343 Černilov
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 12. 11. 2012 a dne 19. 11. 2012 vždy v 16:00 hod. v místě, teda na adrese Černilov 609, 503 43 Černilov bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 609 Přízemní dům postavený na základových pasech bez podsklepení a podkroví. Izolace proti zemní vlhkosti jsou provedeny a tato se neprojevuje. Obvodové nosné konstrukce zděné z Porothermu na tl. 44 cm. Stropní konstrukce zavěšené podhledy s tepelnou izolací. Zastřešení je provedeno sedlovu střechou se dřevěným krovem pokrytým taškami Bramac. Klempířské konstrukce jsou provedeny kompletně z Cu plechu. Venkovní omítky jsou strukturované doplněné v soklové části keramickým obkladem. Vnitřní omítky vápenné štukové v lázních, WC, kuchyni s keramickými obklady. Podlahové konstrukce provedeny z keramických dlažeb a plovoucích podlah. Okna osazena plastová, dveře Sapeli, vrata do garáže sekční s elektropohonem. Vytápění je zajištěno plynovým kondenzačním kotlem kombinovaným, podlahové vytápění Rehau a radiátorové články Korado. Rozvody plynu provedeny, rozvody vody z PPR teplé a studené, rozvody kanalizace z plastu. Elektroinstalace zavedena 230/400 V, hromosvod je instalovaný. Zařizovací předměty nadstandardní. Provedeno zabezpečení objektu elektronickou cestou. Dům je bungalového typu v běžné údržbě bez viditelných nedostatků. Přízemí obsahuje: zádveří, chodbu, pracovnu, technickou místnost, koupelnu s WC, fittnes, spíž, obytnou kuchyň, obývací pokoj, pokoj, pokoj, pokoj, lázeň, šatnu a garáž. Studna Studna vrtaná s elektrickým čerpadlem Grunfos o průměru vrtu 160 mm. Venkovní úpravy Venkovní úpravy spočívající ve zpevněných plochách, obrubách, jednotlivých přípojkách vody, plynu, elektro, kanalizace a oplocení se vstupními vrátky, osvětlení zahrady, vstupními schody . Venkovní úpravy jsou v přiměřeném opotřebení. Bazén Nekrytý bazén betonovaný s folií, filtrem a osvětlením. Altán Altán postavený na betonových patkách ze dřevěné konstrukce zastřešený sedlovou střechou pokrytou taškami Bramac. Podlaha z keramické dlažby. Trvalé porosty Na zahradě se nacházejí trvalé porosty okrasného charakteru listnaté a jehličnaté keře. Výstavba byla provedena v roce 2004 a je průměrně udržována.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)