Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Dražba 1/4 RD v Praze
Druh: rodinný dům
Kraj:
Místo konání: Kongresové centrum Aldis,www.aldis.cz
Číslo dražby: 752011
Odhadní cena: 2 000 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 000 Kč
Do začátku zbývá:
199213104
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Jedná se o město Prahu, katastrální území Radotín, které leží na výpadové silnici Praha - Strakonice po pravé straně ve směru z Prahy. Jde o okrajovou část hlavního města, relativně klidnou lokalitu. V dané oblasti jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě a tyto je možno napojit. Jedná se o veřejný vodovod, kanalizaci, plyn, elektrickou síť a telekomunikační rozvody. Lokalita je vzdálena od centra města cca do 8 km s dobrým spojením silničním, autobusovým a železničním. Nad katastrálním územím Radotín byl v posledním období zprovozněn obchvat Prahy tak zvaný Pražský okruh. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z částí hlavního města, využívá tato veškeré infrastruktury vybudované ve vysoké míře pro celou městskou aglomeraci a to ve všech směrech jak obchodní, zdravotní, všech typů škol včetně universit, kulturní, sportovní a v neposlední řadě veškerých úřadů městské a státní správy. Jde o lokalitu, která v posledních letech je výrazně měněna novou výstavbou. Pozemkové parcely jsou v daném místě vedeny v cenové mapě města Prahy a mají hodnotu 4 290,- Kč/m2.

Dražba proběhla:: 01.01.2012 12:00
Kraj:
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 25. 1. 2012 a dne 1. 2. 2012, vždy v 11:00hod. v místě, tedy na adrese Zdická 1207/23, 153 00 Praha 16, Radotín. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 1207 Rodinný dům byl vybudován kolem roku 1985 a od této doby je užíván. Je postaven v příkrém svahu na základových pasech, plně izolovaný proti zemní vlhkosti. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné, stropní konstrukce rovné tvrdé. Zastřešení je provedeno rovnou odpařovací střechou pokrytou těžkými lepenkovými pásy. Venkovní omítky jsou břizolitové škrabané, soklové zdivou upraveno. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové doplněné keramickými obklady. Podlahové konstrukce jsou ve standardním provedení. Okna vyměněna v posledním období za plastová, taktéž vstupní dveře. Zařizovací předměty se předpokládají ve standardním provedení. Podlahové konstrukce taktéž. Vytápění je centrální s radiátorovými články a plynovým kotlem. Ohřev teplé užitkové vody zajištěn. Rozvody vody, kanalizace a plynu provedeny. Elektroinstalace zavedena 230/400 V. Dům je v dobrém technickém stavu, bez viditelných nedostatků. Dle výměny oken a stavu nemovitosti je patrné, že je prováděna běžná údržba. Garáž - § 24 Garáž byla postavena kolem roku 1985 společně s rodinným domem u uliční strany. Je postavena na základových pasech izolovaných proti zemní vlhkosti. Obvodové nosné konstrukce na tl. do 30 cm. podlahové konstrukce betonové, stropní konstrukce rovné. Zastřešení je provedeno plochou střechou pokrytou těžkými lepenkovými pásy. Venkovní omítky břizolitové vnitřní omítky vápenné. Vrata osazena dvoukřídlová, okna osazena. Stavba je v dobrém technickém stavu s pravidelnou údržbou. Stavební pozemek a zahrada Stavební pozemek zastavěný rodinným domem a garáží a zahrada v obci Praha, katastrální území Radotín. Pozemky se nacházejí v příkrém svahu - jižní straně. Přístup na pozemky je ze zpevněné komunikace místního významu. V dané lokalitě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě a tyto jsou na pozemek a do objektu zavedeny. Negativní vlivy se neprojevují.

Soubory ke stažení:

173.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)