Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Jílové u Prahy
Druh: rodinný dům
Kraj:
Místo konání: Kongresové centrum Aldis,www.aldis.cz
Číslo dražby: 762011
Odhadní cena: 2 250 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 125 000 Kč
Do začátku zbývá:
230435790
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Jílové u Prahy je městem s počtem obyvatel 4 125 menším městem ČR, které se nachází v blízkosti hlavního města ČR s dojezdovými vzdálenostmi do jeho centra v délce 35 km. Město má vybudovánu základní infrastrukturu jak obchodní tak co se týče jednotlivých úřadů, lékařské péče, základního školství, mateřské školy a středního odborného učiliště potravinářského. V obci jsou vybudovány inženýrské sítě kompletně. Spojení na okolní obce a města je zajištěno autobusovou dopravou. Město se nachází v blízkosti řeky Sázavy. Celá oblast je vyhledávanou lokalitou jak pro účely trvalého bydlení vzhledem ke své poloze k hlavnímu městu, tak k rekreačním účelům. Nezaměstnanost v daném regionu je s ohledem na blízkost města Prahy menší než je průměr v ČR, ale obyvatelé jsou nuceni za prací dojíždět.

Dražba proběhla:: 01.01.2011 00:00
Kraj:
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 25. 1. 2012 a dne 1. 2. 2012, vždy v 13:00hod. v místě, tedy na adrese: Pražská 44, 254 01 Jílové u Prahy. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 44 Rodinný dům byl vybudován původně kolem roku 1920 a od této doby je užíván. Je postaven na základových pasech a kamenné podezdívce. Obvodové zdivo míšené z cihel, kamene a přístavby z tvárnic. Stropní konstrukce I nosiče s deskami hurdis a stropní trámy se záklopem a podbitím. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou se dřevěným krovem a betonovými taškami Beta - Hodonín. Klempířské prvky provedeny z pozinkovaného plechu. Hromosvod není proveden. Venkovní omítky štukové natřené se zateplovacím systémem z polystyrenu na tl. 5 cm. Vnitřní omítky standardní vápenné štukové doplněné v sociálním zařízení keramickými obklady. Okna osazena dřevěná Record, dveře do kovových zárubní hladké a prosklené. Podlahové konstrukce hrubé betonové v přízemí a patře kombinace prkenných podlah s PVC a dřevotřískových podlah s koberci. Voda, kanalizace, elektro a plyn zavedeny, plyn bez rozvedení. Vytápění je zajištěno akumulačními kamny a v lázni elektrické podlahové vytápění. Elektroinstalace 230/400 V, kanalizace zavedena do veřejného řadu, voda připojena na veřejný rozvod. Ohřev TÚV je zajištěn el. boilerem. Schodiště do patra ocelové bez podstupnic pokryté PVC. Dům obsahuje: přízemí - vstupní chodbu, WC, lázeň, tři místnosti - jako dílny, schodiště do patra, patro - kuchyň, tři pokoje a chodbu. Objekt je v posledních deseti letech postupně rekonstruován - výměna střešní krytiny, oken, schodiště, vybudování koupelny s obklady, zateplení fasády. Oprava však není dokončena a přízemí je neobyvatelné slouží jako dílny a skladiště materiálu. V zadní části byl dům částečně přistavěn. Dům svým charakterem a vybavením neodpovídá podmínkám a požadavkům na standardní bydlení 21 století. Stavební pozemek Stavební pozemek v obci a katastrálním území Jílové u Prahy se nachází při páteřní komunikaci města. Přístupný je zpevněné komunikace, ve které jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě. Vzdálenost od centra města je do pěti minut a to včetně docházkových vzdáleností k vybudované infrastruktuře.

Soubory ke stažení:

174.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)