Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Obrataň, okres Pelhřimov
Druh: rodinný dům
Kraj: Vysočina
Místo konání: Kongresové centrum Aldis,www.aldis.cz
Číslo dražby: 742011
Odhadní cena: 1 050 000 Kč
Vyvolávací cena: 525 000 Kč
Do začátku zbývá:
203924297
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Obec Obrataň se nachází v kraji Vysočina cca 24 km od města Tábor a cca 23 km od města Pelhřimov. Obec má 852 obyvatel a k tomuto počtu má vybudovánu základní infrastrukturu. V obci se nachází mateřská školka, základní škola 1 - 5 a střední odborné učiliště. Základní lékařská péče je zajištěna jedním praktickým lékařem a zubní ordinací. V rozšířené infrastruktuře je obec odkázána na okolní obce a města. Do obce je zavedena železniční trať a autobusová doprava.

Dražba proběhla:: 01.01.2012 14:00
Kraj: Vysočina
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 24. 1. 2012 a dne 31. 1. 2012, vždy v 15:00hod. v místě, tedy na adrese: Obrataň, Bezděčín 12, 395 01 Pacov, okres Pelhřimov. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Pozemky: Pozemkové parcely se nacházejí v odlehlé části obce katastrálním území Bezděčín u Obrataně. Jsou přístupné ze zpevněné komunikace místního významu. V dané lokalitě je možnost napojení pouze na elektrický proud, ostatní inženýrské sítě nejsou vybudovány. Jedná se o klidné prostředí bez negativních vlivů. Dostupnost hlavně v zimním období je obtížná vzhledem k odlehlosti, neboť velmi často dochází k neprůjezdnosti přístupové komunikace, která je zavátá sněhem a spadlými stromy. Pozemky se nacházejí v okrajové části zastavěného území Bezděčín. Stavby: Obytná část bývalé zemědělské usedlosti je postavena na základových pasech bez podsklepení s vybudovaným podkrovím. Izolace proti zemní vlhkosti nejsou provedeny a tato se částečně projevuje. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné na tl. více jak 45 cm. Stropní konstrukce rovné a v podkroví podbitý krov. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou se dřevěným krovem pokrytým vlnitými osinkocementovými deskami a osinkocementovými šablonami. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky hrubé vápenné, vnitřní omítky vápenné štukové doplněné keramickými obklady v lázni. Podlahové konstrukce v kombinaci keramických dlažeb, krytů kobercových a plovoucích podlah. Okna osazena v přízemí dřevěná Euro a v podkroví dřevěná zdvojená opatřená venkovními žaluziemi. Dveře osazeny do ocelových zárubní hladké a prosklené. Elektroinstalace zavedena Cu rozvody, voda zavedena z vlastní studny, kanalizace do jímky. Vytápění centrální s radiátorovými články a kotlem na pevná paliva uhlí - dřevo. Ohřev teplé užitkové vody zajištěn elektrickým boilerem. Dům obsahuje: přízemí - verandu, chodbu s kuchyní, tři pokoje, spíž, lázeň s WC, kotelnu a schodiště do podkroví, podkroví - chodbu, tři pokoje, kuchyň. Před 25 lety bylo vybudováno podkroví v posledních letech byla vyměněna okna v přízemí a vybudována nová koupelna s keramickými obklady. Původně byl objekt vybudován kolem roku 1900 a od této doby je užíván

Soubory ke stažení:

175.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)