Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Hrubčice,okres Prostějov
Druh: rodinný dům
Kraj:
Místo konání: Kongresové centrum Aldis, www.aldis.cz
Číslo dražby: 112012
Odhadní cena: 950 000 Kč
Vyvolávací cena: 475 000 Kč
Do začátku zbývá:
190806004
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Charakteristika obce: Obec Hrubčice se nachází cca 8 km od města Prostějova v Olomouckém kraji v rovinatém terénu. Obec s počtem obyvatel 792 patří k menším obcím České republiky. Vzhledem ke své poloze a dobrým dojezdovým vzdálenostem k městu Prostějovu je vyhledávanou lokalitou z důvodů pracovních příležitostí, neboť samotná obec je spíše zemědělskou oblastí Hané. V obci je vybudována základní infrastruktura spočívající v základní škole 1 - 5, mateřské školce, obecním úřadu a přiměřené obchodní síti. V rozšířené infrastruktuře je obec odkázána na okolní obce a město Prostějov co se týče jednotlivých úřadů státní správy, zdravotní péče a podobně. Z inženýrských sítí jsou v obci vybudovány tyto kompletně a jedná se veřejný vodovod, kanalizaci, plynovodní řad, elektrickou síť a telekomunikační síť. jedná se o klidnou lokalitu vhodnou k trvalému bydlení.

Dražba proběhla:: 01.06.2012 10:00
Kraj:
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: Hrubčice 71, 798 21 Bedihošť
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 14. 5. 2012 a dne 21. 5. 2012, vždy v 15:00 hod. v místě, tedy na adrese: Hrubčice 71, 798 21 Bedihošť. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Dům čp. 71 Rodinný dům je postaven u místní komunikace jako poslední po pravé straně souvislé zástavby v blízkosti centra obce. Původně byl vybudován více jak před sto lety a od této doby je užíván. Je postaven na základových pasech bez podsklepení a podkroví. Obvodové nosné konstrukce jsou cihelné na tl. do 60 cm. Stropní konstrukce provedeny původní. Zastřešení je provedeno sedlovým krovem jednoduší konstrukce. Střešní krytinu tvoří bonský šindel. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky částečně zchátralé stříkané. vnitřní omítky vápenné doplněné keramickými obklady. Okna osazena plastová, dveře standardní. Podlahové konstrukce ve standardním provedení krytin a keramických dlažeb. Do objektu zaveden elektrický proud 220/380 V, hromosvod není proveden. Plyn, kanalizace a voda zavedeny včetně jednotlivých rozvodů. Zařizovací předměty v sociálním zařízení standardní. Objekt byl v posledních letech částečně přestavěn a opravován. Tyto opravy a přestavby spočívaly ve výměně střešní krytiny, klempířských prvků a oken. Vnitřní úpravy byly též provedeny včetně vytápění a ohřevu teplé užitkové vody. Objekt je v průměrném technickém stavu, který odpovídá jeho stáří a běžnému opotřebení. Vedlejší stavby K objektu náležejí drobné stavby sloužící jako doplňkové k objektu hlavnímu. Pozemky Stavební pozemek je zastavěn rodinným domem a vedlejšími stavbami. Stavební pozemek se zahradami tvoří jednotný funkční celek. Přístup na pozemky je ze zpevněné komunikace, která je místní komunikací. Inženýrské sítě jsou v dané lokalitě vybudovány kompletně a je možnost jejich napojení. Negativní vlivy se neprojevují

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)