Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Bytová jednotka 69,2m2 v obci Chomutov
Druh: byt
Kraj: Ústecký
Místo konání: Kongresové centrum Aldis,www.aldis.cz
Číslo dražby: 792011
Odhadní cena: 346 000 Kč
Vyvolávací cena: 210 000 Kč
Do začátku zbývá:
194291836
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Město Chomutov je s počtem obyvatel 49 795 větším městem České republiky. Má kompletně vybudovanou infrastrukturu jak sociální, kulturní, zdravotní, obchodní, občanskou. Dále se v něm nacházejí veškeré úřady samosprávy a státní správy, bankovních institucí a pod. Školství je vybudováno od mateřských škol až po pobočky vysokých škol technického směru. Taktéž zdravotní péče je v širokém rozsahu ne jen pro samotné město, ale i pro širší okolí. Sportovní vyžití odpovídá velikosti města a je zajištěno v široké škále. Nezaměstnanost je vzhledem k velikosti města na vyšší úrovni než je průměr ČR a to vzhledem k omezení těžkého průmyslu a omezení těžby uhlí v okolí. Ve městě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě veřejný vodovod, kanalizace, plynovod, elektrická síť, telekomunikační rozvody a v některých částech centrální výtopny s rozvody do jednotlivých sídlištních celků. Dopravní obslužnost velmi dobrá s vybudovanou MHD, autobusového a železničního spojení. Ve městě je vybudován jeden z největších ZOO parků v ČR a v posledních letech se město orientuje na turistický ruch.

Dražba proběhla:: 27.02.2012 11:00
Kraj: Ústecký
Druh: byt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 14. 2. 2012 a dne 21. 2. 2012, vždy v 15:00hod. v místě, tedy na adrese Kundratická 4596, 430 01 Chomutov. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Dům čp. 4596 Dům byl vybudován dle dostupných informací kolem roku 1985 a od této doby je užíván. V přízemí jsou volná garážová stání s omezenou kapacitou cca 20 míst a technické zázemí budovy s části nebytových prostor. Budova je panelová pouze s částečnou revitalizací spočívající v nátěru obvodového pláště, zasklení některých logií, výměny stoupaček a podobně. Stavba má 18 nadzemních podlaží. Výtahy jsou vybudovány. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně centrálního vytápění a ohřevu teplé užitkové vody. Přístup k objektu je po zpevněné komunikaci místního významu a po chodníkových tělesech. Budova je standardně vybavena a nacházejí se v ní jak bytové jednotky, které převládají tak nebytové jednotky sloužící jako ateliery a prodejní prostory. Byt č. 4596/131 v domě čp. 4596 ulici Kundratická, Chomutov Byt o velikosti 69,2 m2 s příslušenstvím se nachází v domě čp. 4596. Byt je v původním stavu bez výměny zařizovacích předmětů a podobně a jedná se o standardní panelový byt. Je centrálně vytápěný s rozvodem teplé užitkové vody taktéž z centrálního zdroje. Podlahové konstrukce původní PVC, dveře taktéž původní. Okna osazena standardní. Byt je průměrně udržovaný a opotřebení odpovídá době užívání. Stavební pozemek - § 27 - § 32 Stavební pozemek v obci Chomutov, katastrální území Chomutov I zastavěný obytným domem. V lokalitě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě a tyto jsou na pozemek zavedeny. Přístup na pozemek je po zpevněné komunikaci místního významu. Jedná se o lokalitu sídlištního celku s hustou zástavbou.

Soubory ke stažení:

182.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)