Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Dohalice, okres Hradec Králové
Druh: rodinný dům
Kraj:
Místo konání: Kongresové centrum Aldis, www.aldis.cz
Číslo dražby: 812011
Odhadní cena: 445 000 Kč
Vyvolávací cena: 222 500 Kč
Do začátku zbývá:
192382603
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Obec ve které se nemovitost nachází je obcí s počtem obyvatel 440 a patří mezi menší obce ČR. Část Horní Dohalice je stavebně nesrostlá s obcí Dohalice. V obci je pouze prodejna levného textilu, ostatní obchody jsou v okolních obcích a městech. Mateřská školka v obci není a je nutno děti dovážet do Mžan a Třesovic, základní škola je v obci 1 - 5. Obec má pouze z kulturního vyžití obecní knihovnu. V tělovýchově je vybudováno hřiště u základní školy, sokolovna a fotbalové hřiště. Zdravotní péče je zajištěna dvakrát v týdnu ordinací lékaře v základní škole, v ostatní péči je obec odkázána na okolní obce a statutární město Hradec Králové. V obci jsou zajištěny drobné služby pro obyvatele spočívající v zámečnictví, autodopravě, kovovýrobě, pokládce podlahových krytin a zahradnictví. V oblasti pracovních příležitostí je obec odkázána na okolní obce a města převážně Hradec Králové, který je vzdálen 14 km.

Dražba proběhla:: 16.03.2012 10:00
Kraj:
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa:
Jistota: 50 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 5. 3. 2012 a dne 12. 3. 2012 vždy v 15:00 hod. v místě, tedy na adrese: Horní Dohalice 37, 503 13 Dohalice. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 37 Rodinný dům postavený kolem roku 1930 na základových pasech. Dům nebyl přístupný a z důvodu nepřístupnosti v terénu zarostlém náletem bylo zaměření provedeno dle možností a dostupnosti jednotlivých konstrukcí a obvodu stavby. Dům je postaven na základových pasech, podsklepení nebylo lokalizováno. Obvodové zdivo je cihelné z plných pálených cihel na tl. 45 a 60 cm. Stropní konstrukce rovné. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou se dřevěným krovem, pokrytým taškovou krytinou. Klempířské prvky devastované nefunkční. Hromosvod instalovaný nefunkční. Venkovní omítky nejsou provedeny. Střešní plášť vykazuje poškození. Vnitřní omítky vápenné poškozené. Podlahové konstrukce jsou předpokládány ve standardním provedení poplatné době vzniku stavby eventuelně provedené úpravy v pozdějších letech. Okna osazena dřevěná špaletová v převážné míře nefunkční dožitá. Vnitřní dveře ve stejném stavu jako okna, málo funkční. Elektroinstalace zavedena nefunkční. Objekt byl vytápěn lokálními topidly na pevná paliva. Voda zavedena z vlastní studny. Odkanalizování do vlastní žumpy.

Soubory ke stažení:

183.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)