Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Bytová jednotka 1+1 v obci Kaplice, okres Český Krumlov
Druh: byt
Kraj: Jihočeský
Místo konání: Kongresové centrum Aldis, www.aldis.cz
Číslo dražby: 882011
Odhadní cena: 522 000 Kč
Vyvolávací cena: 261 000 Kč
Do začátku zbývá:
198899509
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Město Kaplice se nachází v pohraničním pásmu s Rakouskou republikou. Město s počtem obyvatel 7 345 je menším městem ČR, avšak s výhodnou polohou k městům Český Krumlov, České Budějovice a dále ke státním hranicím. Tato poloha umožňuje využívat pracovní příležitosti ne jen v České republice , ale i v Rakousku. Kaplice mají vybudovánu kompletní infrastrukturu jak obchodní tak ve službách obyvatelstvu včetně základních úřadů státní správy a městské správy. Školství je zajištěno ve stupních MŠ, ZŠ a středního vzdělání gymnázia a umělecké školy. Sportovní vyžití je zajištěno v tenisových kurtech, fotbalovém stadionu a volejbalových kurtech. Zdravotní péče je zajištěna jak obecnými ordinacemi tak odbornými ordinacemi.

Dražba proběhla:: 01.01.2012 00:00
Kraj: Jihočeský
Druh: byt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 50 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 6. 3. 2012 a dne 13. 3. 2012, vždy ve 15:00 hod. v místě, tedy na adrese: 1. máje 760, 382 41 Kaplice. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Dům čp. 760 Dům byl vybudován na konci sedmdesátých let minulého století a od této doby je užíván. Jedná se dům panelový vybudovaný na základových pasech bez podsklepení s pěti nadzemními podlažími. Dům má standardní schodiště montované železobetonové. Obvodový plášť před dvěmi lety zateplený s povrchovou úpravou strukturované omítky. Zastřešení je plochou odpařovací střechou pokrytou těžkými lepenkovými pásy. Okna plastová výměna před dvěmi lety včetně vstupních dveří. V přízemí domu bytové jednotky a společné prostory se sklepními kójemi, ostatní podlaží pouze s byty. Dům má centrální vytápění ze společného zdroje pro ostatní objekty, ohřev TÚV taktéž společný. Domácí telefony zavedeny STA provedena. Dům se nachází na sídlišti 9. května v okrajové části města, klidném prostředí vhodném k trvalému bydlení. Byt č. 760/1 v obytném domě čp. 760 ulici 1. máje, Kaplice Byt se nachází v přízemí obytného domu o velikosti 1 + 1 s příslušenstvím a sklepní kojí mimo byt. Podlahové konstrukce s kryty z PVC. Dveře do ocelových zárubní hladké a prosklené. Okna osazena plastová. Vytápění centrální s radiátorovými články a poměrovými měřidly. Voda zavedena studená a teplá z centrálního zdroje. Sporák osazen elektrický, zařizovací předměty původní v umakartovém jádru. Byt obsahuje: vstupní chodbu, kuchyň, pokoj, WC a lázeň. Mimo byt je sklepní koje. Poměrová měřidla na teplé a studené vodě osazena. Byt je v původním stavu bez provedené rekonstrukce. Je průměrně udržovaný bez viditelných nedostatků

Soubory ke stažení:

184.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)