Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Pozemek určený k výstavbě v obci Kladno
Druh: pozemek
Kraj: Středočeský
Místo konání: Kongresové centrum Aldis, www.aldis.cz
Číslo dražby: 892011
Odhadní cena: 930 000 Kč
Vyvolávací cena: 470 000 Kč
Do začátku zbývá:
203924242
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Kladno je s počtem obyvatel přes 69 000 jedním z větších měst České republiky s rozvinutým průmyslem, obchodem a dalšími atributy většího města na poměry České republiky. V neposlední řadě těží ze své polohy k Hlavnímu městu Praze a snadné dostupnosti k letišti Ruzyně. Občanská vybavenost a infrastruktura odpovídá velikosti města včetně sportovních zařízení, kulturního zázemí zdravotnictví a školství od školek po střední školy. V lokalitě, kde se předmětný pozemek nachází, nejsou vybudovány veškeré inženýrské sítě a tyto je třeba dobudovat. Na hranici pozemku je vybudována kanalizace a na pozemek zaveden elektrický proud. Lokalita Vrapice je okrajovou částí města stavebně nesrostlou. Hromadná doprava je zajištěna v celém rozsahu města. Město je napojeno na dálniční systém republiky, má vybudovány ve větší míře obchvaty a v posledních dvaceti letech je rozšiřováno po všech stránkách jak občanské vybavenosti, bydlení tak i pracovními příležitostmi. Ve městě sídlí významné instituce jak státní tak privátní. Nezaměstnanost v dané aglomeraci nízká

Dražba proběhla:: 01.01.2012 14:00
Kraj: Středočeský
Druh: pozemek
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 8. 3. 2012 a dne 15. 3. 2012, vždy v 15:00 hod. v místě, tedy na adrese: Vrapice, 272 01 Kladno. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba

Další informace o předmětu dražby:

Pozemek se nachází v katastrálním území Vrapice, obci Kladno. Platným územním plánem je určen k zastavění nízkopodlažní zástavbou s většími pozemkovými parcelami. Přístup na pozemek je po nezpevněné komunikaci místního významu jiného vlastníka, s nímž je uzavřena smlouva o možnosti přístupu. V dané lokalitě jsou vybudovány na hranici pozemku kanalizace, kterou je možno napojit. Dále je na pozemek zaveden elektrický proud a nachází se na něm vrtaná studna. Sjezd na pozemek a ostatní sítě je nutno vybudovat. Dále se na pozemku nachází kolna na nářadí, sedm vzrostlých jehličnanů v částečném zápoji a patnáct ovocných porostů. Celý pozemek je ze tří stran oplocený drátěným pletivem na ocelových sloupcích a jsou osazena vjezdová vrata.

Soubory ke stažení:

186.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)