Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Lubenec okres Louny
Druh: rodinný dům
Kraj: Ústecký
Místo konání: Kongresové centrum Aldis, www.aldis.cz
Číslo dražby: 062012
Odhadní cena: 1 320 000 Kč
Vyvolávací cena: 462 000 Kč
Do začátku zbývá:
198995866
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Jedná se o obec s počtem 1 507 obyvatel. Obec má vybudovanou infrastrukturou která odpovídá její velikosti a počtu obyvatel a to v rozsahu od zdravotní péče přes základní školství, sportoviště a obchody s běžným sortimentem včetně lékárny. V obci se nacházejí přiměřené pracovní příležitosti. V rozšířené infrastruktuře je obec odkázána na okolní města s dojezdovými vzdálenostmi do čtyřiceti kilometrů. V katastrálním území Drahonice je postaven objekt vězeňské služby s kapacitou kolem 200 vězňů s dohledem a ostrahou. I tento objekt zajišťuje v této lokalitě pracovní příležitosti

Dražba proběhla:: 27.02.2012 15:00
Kraj: Ústecký
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 13. 2. 2012 a dne 20. 2. 2012, vždy v 15:00hod. v místě, tedy na adrese : Drahonice 30, Lubenec, 441 01 Podbořany. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Dům čp. 30 Dům čp. 30 byl postaven kolem roku 1920 a od této doby je užíván. Objekt je postaven jako drobná zemědělská usedlost na základových pasech, zděný z plných pálených cihel, kde v přední části je obytná část a v zadní části je část hospodářská. V posledních letech byly u obytné části vyměněna okna za plastová a provedena přístavba vstupní části - zádveří. Dále byla provedena výměna střešní krytiny nad obytnou částí včetně klempířských prvků. Lze předpokládat provedené úpravy ve vnitřní části. Podlahové konstrukce standardní, dveře osazeny též standardní. Venkovní omítky vápenné částečně opadané a u vstupní nové části neprovedené. Vnitřní omítky vápenné. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou s taškovou krytinou v části novou a v části původní. Krov je dřevěný sedlový. Vytápění se předpokládá na pevná paliva. Elektroinstalace zavedena 230/400 V, hromosvody nejsou provedeny. Vybavení zařizovacími předměty standardní. Na obytnou část navazuje hospodářská část po jednom zastřešení a ve stejném provedení. Vpravo od hlavního objektu je provedena stavba bez zaměření - kolna s garážovým stáním. Byla vybudována kolem 70 let minulého století. Tato stavba je na základových pasech z cihelného zdiva se zastřešením pultovou střechou pokrytou vlnitými osinkocementovými deskami. Venkovní omítky částečně opadané vápenné, vnitřní omítky vápenné. Do objektu je zaveden elektrický proud. Vrata osazena plechová, dveře svlakové, okna dřevěná. Jako původní stavba z roku 1920 je postavena zemědělská kolna na pravé straně u silnice. Jedná se o jednoduchou stavbu vybudovanou na základových pasech a patkách zděnou se dřevěnými výplněmi. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou s nestejným spádem, dřevěným krovem a taškovou krytinou Pozemky Dům čp. 30 je postaven na stavebním pozemku č. parc. 65 a za tímto stavebním pozemkem je další stavební pozemek č. parc. 66, který je nezastavěný. Na tyto stavební pozemky navazují tři zahrady č. parc. 249/6, č. parc. 249/7 a č. parc. 249/8, které tvoří se stavebními pozemky jeden funkční celek. Pozemky se nacházejí na okraji zastavěné části obce Lubenec - Drahonice v prudké zatáčce. Přístup na pozemky je ze zpevněné komunikace, která je páteřní komunikací obce. Negativní vlivy se neprojevují.

Soubory ke stažení:

190.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)