Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD - spoluvlastnický podíl1/2 v obci Nová Paka
Druh: rodinný dům
Kraj:
Místo konání: Kongresové centrum Aldis, www.aldis.cz
Číslo dražby: 072012
Odhadní cena: 1 266 500 Kč
Vyvolávací cena: 640 000 Kč
Do začátku zbývá:
194769638
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Město Nová Paka se nachází na východní straně Geoparku Český ráj, mezi Krkonošemi a Podzvičínskem. Je na hlavní trase do Krkonoš - Špindlerova Mlýnu. S necelými 10 000 obyvateli patří k městům menší velikosti avšak s rozvinutou infrastrukturou jak obchodní, služeb, sportovní tak lékařskou. Ve městě je zavedena hromadná doprava autobusová občasná s několika denními spoji. Město je napojeno na meziměstskou autobusovou dopravu a na železniční dopravu. Nezaměstnanost ve městě je mírně nad průměrem Královéhradeckého kraje a práceschopné obyvatelstvo je odkázáno na okolní města - Jičín, Trutnov a podobně. Město bylo ve svém průmyslu orientováno na textilní výrobu a přádelny. Jedná se o klidnou podhorskou oblast s dobrými docházkovými a dojezdovými vzdálenostmi do blízkých Krkonoš

Dražba proběhla:: 16.04.2012 13:00
Kraj:
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 50 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 5. 4. 2012 a dne 12. 4. 2012, vždy v 15:00hod. v místě, tedy na adrese: Ruská 1413, 509 01 Nová Paka. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům byl vybudován v letech 1973 - 1978 a po kolaudaci je od roku 1978 užíván. Je postaven ve svažitém terénu plně podsklepený přízemní s vybudovaným podkrovím na základových pasech. Izolace proti zemní vlhkosti jsou provedeny. Obvodové nosné zdivo je cihelné na tl. 45 cm. Stropní konstrukce rovné keramické. Zastřešení je provedeno stanovou střechou se dvěma ryzality dřevěným krovem. Na krovu je provedeno bednění a toto je pokryto osinkocementovými šablonami. Klempířské konstrukce jsou provedeny kompletně z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky jsou břizolitové škrabané, soklová část je obložena z pískovcových haklíků. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové doplněné keramickými obklady v sociálních zařízeních. Omítky v suterénu hrubé. Podlahové konstrukce v suterénu betonové a z keramické dlažby, přízemí má podlahy v kombinaci keramických dlažeb, PVC a parket. podkroví má podlahy z keramických dlažeb a kobercových krytů. Hromosvod není instalovaný, elektroinstalace provedena 230/400 V. Rozvody vody, kanalizace a plynu provedeny. Ohřev teplé užitkové vody je zajištěn karmou. Vytápění je centrální s kotlem Dakon na pevná paliva a plynovým kotlem, radiátorové články jsou deskové. Okna osazena v celém objektu dřevěná špaletová, dveře hladké a prosklené do ocelových zárubní. Schodiště je do suterénu betonové a do podkroví taktéž betonové. Podkroví bylo po kolaudaci cca před 15 lety dokončeno do současné podoby a vznikla druhá bytová jednotka. Dům obsahuje : suterén - schodiště, chodbu, prádelnu, kotelnu, garáž a dva sklady, přízemí - verandu, chodbu, WC, lázeň, spíž, kuchyň, tři pokoje, podkroví - schodiště, chodbu, lázeň s WC, kuchyň s pokojem a dva pokoje, balkon

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)