Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Bytová jednotka 3+1 v obci Bruntál
Druh: byt
Kraj: Moravskoslezský
Místo konání: Kongresové centrum Aldis, www.aldis.cz
Číslo dražby: 082012
Odhadní cena: 599 000 Kč
Vyvolávací cena: 330 000 Kč
Do začátku zbývá:
190054932
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Město Bruntál se nachází v Moravskoslezském kraji v blízkosti Jeseníků. S počtem obyvatel se řadí k větším městům v regionu. Město má vybudovanou kompletní infrastrukturu co se týče obchodních zařízení včetně supermarketů, sportovních zařízení, zdravotní péče, úřadů státní správy a samosprávy. Dále přiměřenou kulturní a společenskou vybavenost. Inženýrské sítě jsou v daném městě vybudovány kompletně. Komunikační sítě v průměrném stavu. Ve městě funguje hromadná doprava a město je napojeno jak na silniční tak železniční a autobusovou síť. Vzhledem k lokalitě kde se město nachází je obecně známo, že dlouhodobě trpí celý region vysokou mírou nezaměstnanosti. Co se týče prostředí je toto vhodné k trvalému bydlení s možností veškerého vyžití a v posledním období s rozvíjejícím se cestovním a turistickým ruchem.

Dražba proběhla:: 16.04.2012 12:00
Kraj: Moravskoslezský
Druh: byt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 50 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 3. 4. 2012 a dne 11. 4. 2012, vždy v 15:00hod. v místě, tedy na adrese: Dolní 1551, 792 01 Bruntál. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Byt o velikosti 1 + 3 s příslušenstvím menších rozměrů se nachází ve třetím nadzemním podlaží domu vlevo od schodiště. Byt je v původním stavu bez revitalizace. Sociální zařízení včetně zařizovacích předmětů ve standardním provedení. Podlahové konstrukce v původním stavu - PVC. Do bytu je zaveden el. proud 220 V, plyn a studená voda, teplá voda z centrálního zdroje. Vytápění je radiátorovými články taktéž z centrálního zdroje včetně měřičů tepla. Domácí telefon s el. vrátným osazen, společná televizní anténa provedena. Byt obsahuje chodbu, WC , lázeň, kuchyň a tři pokoje. Je v původním stavu a vyžaduje provést opravy ve smyslu kvality bydlení, které je požadováno v 21 století, výměna umakartového jádra, provedení vnitřních obkladů, výměnu zařizovacích předmětů a podobně. Byt je v průměrném stavu, bez zásadních nedostatků a jeho stav odpovídá době užívání.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)