Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Příbram, okres Příbram
Druh: rodinný dům
Kraj: Středočeský
Místo konání: Kongresové centrum Aldis, www.aldis.cz
Číslo dražby: 052012
Odhadní cena: 3 200 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
Do začátku zbývá:
203924208
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Jedná se o město s počtem obyvatel 34 068. Město má vybudovánu kompletní infrastrukturu, která odpovídá velikosti obce a počtu obyvatel, od zdravotní péče přes školství, sportovní vyžití profesionální a rekreační, kompletní soustavu úřadů a obchodních center. Město má vybudovánu MHD, je napojeno na autobusovou dopravu a železniční dopravu. Má dobré silniční napojení na hlavní město Prahu. Nezaměstnanost v dané lokalitě je na průměrné úrovni. Jde o historické město s hornickou tradicí a významnou sakrální památkou, která je poutním místem

Dražba proběhla:: 01.01.2012 14:00
Kraj: Středočeský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 16. 4. 2012 a dne 23. 4. 2012, vždy v 14:00hod. v místě, tedy na adrese Hornických učňů 210, Příbram IV, 261 01 Příbram 1. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům byl pravděpodobně vybudován kolem roku 1950 a od této doby je užíván. Je pravou částí dvojdomku. Postavený je na základových pasech v mírně svažitém terénu. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné bez zateplení. Stropní konstrukce rovné. Zastřešení je provedeno sedlovým krovem dřevěným s vybudovanými ryzality po obou stranách. Střešní krytina je z osinkocementových šablon na bednění. Klempířské prvky jsou provedeny kompletně z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky břizolitové původní. Vnitřní omítky vápenné štukové doplněné keramickými obklady. Okna osazena dřevěná špaletová, dveře hladké a prosklené. Podlahové konstrukce, zařizovací předměty a vytápění se předpokládá ve standardní úpravě vzhledem k tomu, že znalec nebyl do objektu vpuštěn. Do objektu je zaveden elektrický proud, kanalizace, voda a plyn. Předpokládá se vytápění centrální s plynovým agregátem, ohřev teplé užitkové vody zajištěn. Vzhledem k rozměrům stavby je předpokládána jedna bytová jednotka. Dům nevykazuje žádné zásadní nedostatky. Znalci nebyl umožněn vstup do nemovitosti. Garáž Stavba garáže se nachází ve dvorním traktu rodinného domu. Byla postavena v posledních deseti letech na základových pasech. Je zděná přízemní se sedlovou střechou. Slouží jako garáž a zázemí k rodinnému domku. Zastřešení je provedeno mírně sedlovou střechou. Venkovní a vnitřní omítky provedeny, vrata do objektu osazena, okna taktéž. Stavba je v dobrém technickém stavu. Stavební pozemek a zahrada Stavební pozemek a zahrada, která tvoří se stavebním pozemkem jeden funkční celek v obci a katastrálním území Příbram. Stavební pozemek je zastavěný rodinným domem a garáží, která tvoří příslušenství rodinného domu. Pozemky jsou přístupné ze zpevněné komunikace místního typu. V dané lokalitě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě a tyto jsou na pozemek zavedeny. Jedná se o klidné prostředí se zástavbou rodinných domů a obytných domů v okrajové části města Příbram Uvedený majetek je dále blíže specifikován ve znaleckém posudku č. 2766/19/2012 ze dne 5.2.2012 vypracovaném znalcem Martin Buchar – znalec jmenovaný rozhodnutím Krajského soudu v Hradci Králové ze dne 24.3.1987 čj.SPR 1848/86 pro základní obor stavebnictví - ekonomika - ceny a odhady nemovitostí.

Soubory ke stažení:

193.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)