Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Bytová jednotka - okres Nový Jičín
Druh: byt
Kraj: Moravskoslezský
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 542010
Odhadní cena: 390 000 Kč
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Do začátku zbývá:
228660274
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Charakteristika obce: Studénka je s počtem obyvatel kolem 10 000 regionálním městečkem v blízkém sousedství statutárního města Ostrava. Průmysl, který je v posledních 20 letech v daném regionu v útlumu, zejména Vagónka, která pro město Studénka zajišťovala pracovní příležitosti v převážné míře. Jedná se o vysoce průmyslovou oblast co se týče těžby uhlí, koksáren a težkého průmyslu. Zatíženost okolí je tímto průmyslem značná. V posledních letech bylo vybudováno dálniční spojení, které není však dokončeno co se týče jednotlivých sjezdů do regionu. Občanská vybavenost a infrastruktura odpovídá velikosti města včetně sportovních zařízení a kulturního zázemí. Zdravotnické zařízení jsou ve městě vybudována, taktéž školy a školky. Ve městě jsou vybudovány inženýrské sítě veřejný vodovod, kanalizace, plynovod, elektrická síť, a telekomunikační rozvody. Sportovní vyžití je zajištěno v dostatečné míře jednotlivými sportovišti, tyto částečně navazují na lokalitu, kde se obytný dům nachází a jde zejména o tenisovou nafukovací halu, fotbalové hřiště a zimní stadion.

Dražba proběhla:: 21.01.2011 13:00
Kraj: Moravskoslezský
Druh: byt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 4. 1. 2011 a dne 11. 1. 2011, vždy ve 14:00 hod. v místě, tedy na adrese: Budovatelská 547, Studénka, PSČ: 742 13. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Dům byl v roce 1953 postaven na betonových základech z cihelného zdiva. Nachází se v rovném terénu na okraji města. Má tři nadzemní podlaží a jedno polozapuštěné technické podlaží. V posledních dvou letech prošel celkovou revitalizací obvodového pláště spočívající v zateplení budovy, výměny oken a provedení nového střešního pláště. Výtah není vybudován. Stoupačky nejsou taktéž vyměněny. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovodní řad, elektrické rozvody, telekomunikační rozvody a plynovod. Dům má běžné společné prostory spočívající v kočárkárně, kolárně a pod. Dům je v dobrém technickém stavu svědčícím o pravidelné údržbě. Předmětný byt se nachází ve třetím patře domu po levé straně ve směru výstupu po schodišti. Jedná se o byt velikosti 1 + 2 s příslušenstvím. Obsahuje : předsíň, WC s lázeňí, kuchyň a dva pokoje. K bytu patří sklepní koje umístěná ve společných částech domu. Orientace bytu je SV - JZ, obě strany mají výhled do volného prostoru se zelení. Byt je vytápěn jedněmi kamny WAF, ohřev TÚV zajištěn. Byt je v původním stavu bez provedených úprav. Podlahové konstrukce jsou v obytných místnostech parketové, ostatní dlažby a teraco. Zařizovací předměty původní.

Soubory ke stažení:

81.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)