Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 16. 7. 2018
Zahájení dne proběhne v 11:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Strážnice na Moravě
Druh: rodinný dům
Kraj: Jihomoravský
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 702010
Odhadní cena: 650 000 Kč
Vyvolávací cena: 325 000 Kč
Do začátku zbývá:
235510874
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Jedná se o město s počtem obyvatel do šesti tisíc s velkou historickou tradicí a známými Strážnickými slavnostmi. Jde o typické město jižní Moravy - vinařského kraje s klasickou zástavbou. Občanská vybavenost města odpovídá jeho velikosti a lze konstatovat, že město je soběstačné jak v obchodním zajištění, tak kulturní a sportovní oblasti. Město se rozvíjí v posledních dvaceti letech novou zástavbou a nemalými opravami historických objektů. V neposlední řadě novou výstavbou jak obytných budov tak obchodních objektů. V obci jsou provedeny veškeré inženýrské sítě - veřejný vodovod, plynovodní řad, rozvody elektriky, kanalizace a slaboproudých rozvodů. Co se týče rozšířené vybavenosti, zejména v oblasti zdravotnictví, kultury je obec odkázána na okolní obce a města zejména na město Břeclav, Hodonín, Kroměříž a pod. s dojezdovými vzdálenostmi do 30 km

Dražba proběhla:: 01.01.2011 00:00
Kraj: Jihomoravský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 19. 1. 2011 a dne 26. 1. 2011, vždy ve 14:00 hod. v místě, tedy na adrese: Růžová 302, Strážnice, PSČ: 696 62. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Stavba není podsklepena a nemá podkroví. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné z míšeného zdiva na tl. 45 a více cm. Stropní konstrukce provedeny. Zastřešení je sedlovou střechou pokrytou raženými taškami. Krov je dřevěný sedlový a lze předpokládat vzhledem ke stáří objektu jeho poškození a napadení hnilobou a dřevokazným hmyzem. Klempířské prvky ve střešní části jsou provedeny z pozinkovaného plechu - žlaby svody bez vrchních nátěrů, částečně vykazující korozi. Venkovní omítky jsou stříkané břizolitové částečně poškozené vlhkostí a statickými poruchami zejména u průjezdu. Vnitřní omítky vápenné hladké. Podlahové konstrukce v běžném provedení poplatné době vzniku stavby. Okna osazena dřevěná. V objektu je kromě obytných místností vybudováno sociální zařízení - lázeň a WC. Stavba je připojena na el. proud, veřejný vodovod, kanalizaci a plynovod. Vytápění objektu je lokálními plynovými topidly zn. WAF.

Soubory ke stažení:

90.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červen 2018
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)