Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Rodinný dům Osoblaha, okres Bruntál
Druh: rodinný dům
Kraj: Moravskoslezský
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 802010
Odhadní cena: 750 000 Kč
Vyvolávací cena: 263 000 Kč
Do začátku zbývá:
226241907
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Jedná se o obec nacházející se na státních hranicích mezi Českou a Polskou republikou a obec má vlastní hraniční přechod. Občanská vybavenost odpovídá velikosti obce s počtem obyvatel nad jeden tisíc. Nachází se v ní základní škola 1 - 9, mateřská školka, koupaliště a základní sportoviště. Zdravotní péče je zajištěna základní ve formě praktického lékaře. Obchody se základním sortimentem. Z inženýrských sítí je v obci vybudován veřejný vodovod, kanalizace, elektrická síť a telekomunikační síť.

Dražba proběhla:: 18.02.2011 13:00
Kraj: Moravskoslezský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 7. 2. 2011 a dne 14. 2. 2011, vždy ve 14:00 hod. v místě, tedy na adrese: Pavlovická 39, Osoblaha, PSČ: 793 99. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Stavba obsahuje: suterén - garáž s dílnou, sklad na uhlí s kotelnou, přízemí - přístupové schodiště, zádveří s chodbou a schodištěm do podkroví, kuchyň, tři pokoje, WC a sociální zařízení, podkroví - chodbu, pokoj a dva půdní prostory. Stropní konstrukce nad suterénem a přízemím jsou železobetonové trámcové a nad podkrovím dřevěné trámové. Zastřešení je provedeno valbovou střechou se dřevěnými segmenty s bedněním. Střešní krytinu tvoří osinkocementová krytina. Klempířské prvky provedeny z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky zchátralé, vnitřní omítky u suterénu opadané v obytné části přízemí a podkroví hladké. Podlahové konstrukce v suterénu dusané a částečně z betonové mazaniny. Podlahové konstrukce v přízemí a podkroví prkenné v kombinaci s betonovými mazaninami a keramickými dlažbami. Keramické obklady v sociálním zařízení v malém rozsahu. Okna osazena rámová ven a dovnitř otevíravá, dveře do dřevěných zárubní náplňové. Elektroinstalace zavedena 220 V, částečně v havarijním stavu. Hromosvod na domě instalovaný. Rozvody vody teplé a studené provedeny, ohřev TÚV zajištěn kombinovaným boilerem. vytápění objektu provedeno v roce 2004 centrální s kotlem na pevná paliva a radiátorovými články Korado. Schodiště přístupové do objektu řešeno jako venkovní částečně zastřešené, vnitřní schody do podkroví uvnitř objektu - obojí teracový povrch - železobetonové.

Soubory ke stažení:

94.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)