Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Bytová jednotka Kročehlavy, okres Kladno
Druh: byt
Kraj: Středočeský
Místo konání: Kongresové centrum ALDIS, www.aldis.cz
Číslo dražby: 792010
Odhadní cena: 1 900 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
Do začátku zbývá:
230752816
Přihlásit se na Dražbu
False 9 0
Základní informace o předmětu dražby:

Kladno je s počtem obyvatel přes 69 000 jedním z větších měst České republiky s rozvinutým průmyslem, obchodem a dalšími atributy většího města na poměry České republiky. V neposlední řadě těží ze své polohy k Hlavnímu městu Praze a snadné dostupnosti k letišti Ruzyně. Občanská vybavenost a infrastruktura odpovídá velikosti města včetně sportovních zařízení, kulturního zázemí zdravotnictví a školství od školek po střední školy. V lokalitě, kde se obytný dům s předmětným bytem nachází jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě veřejný vodovod, kanalizace, plynovod, elektrická síť a telekomunikační rozvody. Hromadná doprava je zajištěna v celém rozsahu města. Město je napojeno na dálniční systém republiky, má vybudovány ve větší míře obchvaty a v posledních dvaceti letech je rozšiřováno po všech stránkách jak občanské vybavenosti, bydlení tak i pracovními příležitostmi. Ve městě sídlí významné instituce jak státní tak privátní.

Dražba proběhla:: 01.01.2011 11:00
Kraj: Středočeský
Druh: byt
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa:
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek:

Další informace o předmětu dražby:

Dům byl v roce 1967 postaven svépomocnou formou jako družstevní na základových pasech z cihelného zdiva. Nachází se v rovném terénu v blízkosti lesního porostu na který prakticky navazuje. Má dvě nadzemní podlaží a jedno polozapuštěné technické podlaží. V posledních letech prošel částečnou revitalizací obvodového pláště spočívající ve výměně oken, vstupních dveří, a dalších oprav . Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovodní řad, elektrické rozvody, telekomunikační rozvody a plynovod . Dům má běžné společné prostory a v suterénu domu se nacházejí pro každý byt dvě sklepní koje. Je v dobrém technickém stavu svědčícím o pravidelné údržbě.Předmětný byt se nachází v přízemí domu po pravé straně ve směru vstupu do objektu. Jedná se o byt velikosti 1 + 3 s příslušenstvím. Obsahuje: předsíň, WC s lázní, kuchyň a tři pokoje. K bytu patří dvě sklepní koje umístěné ve společných částech domu - suterénu. Orientace bytu je na JZ a má pouze výhled do jedné zadní strany od hlavní komunikace - do lesního porostu. Byt je centrálně vytápěn vlastním plynovým kotlem a má taktéž centrální ohřev TÚV. Byt je v původním stavu bez provedených úprav. Podlahové konstrukce a vybavení bytu je standardní. Keramické obklady provedeny. Zařizovací předměty původní. Sporák osazen včetně kuchyňské linky.

Soubory ke stažení:

99.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

duben 2018
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)