PSG Zlín – HC Škoda Plzeň, Buly – hokej živě | Video ...

L Přímý přenos utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji. 16:9 Detail tv pořadu: PSG Zlín - HC Škoda Plzeň, Buly - hokej živě

CER 2:3 MIN | SeverstalČerepovec - HC Dinamo Minsk (KHL ...

V prostřední části se okamžitě po vyhraném buly trefil Stefanovič a vítězný gól vstřelil se štěstím tečovanou střelou Gragnani. ... Pardubice • konec (60') 17:00 4:2. Kometa Brno – Vítkovice ... Mountfield HK – Třinec ...

ČT sport – Česká televize

Nedohraná sezona připravila český hokej o půl miliardy, ztráty se dají čekat i v příštím roce. Předčasné ukončení sezony kvůli koronaviru připravilo český hokej na klubové a reprezentační úrovni o půl miliardy korun. Výrazné ekonomické ztráty lze pod

NEJSLEDOVANĚJŠÍ POŘADY NA ČT SPORT DUBEN 2017

23 Buly - hokejživě: Piráti Chomutov - Bílí tygři Liberec 05.04. středa 17:00:40 03:09:42 1,9 160 5,81 525 24 Buly - hokej živě: HC Kometa Brno - Mountfield HK 02.04. neděle 17:05:13 03:09:07 1,8 160 6,09 556 25 Grand Prix judo: ME v judu 2017 Polsko

Šimon Hrubec - Hokej

Živé reportáže z hokejových zápasů, aktuální výsledky, rozhovory, analýzy a statistiky.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

SOC 5:4 VTZ | HK Soči - HC Viťaz Moskevská oblast (KHL ...

Kladno– Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:2 Pardubice – Přerov • konec ( 60' ) 13:00 5:1

Hokej: HC Dynamo Pardubice - Mountfield HK naČT Sport| TV ...

Buly hokejživě uvádějí Robert Záruba a Milan Antoš Hokej: HC Dynamo Pardubice - Mountfield HK na ČT Sport| TV program – programy více než 100 televizních stanic TV program

CHA 3:2 MET | Amur Chabarovsk - Metallurg Magnitogorsk ...

Chabarovsk navázal na výhru z minulého kola a po helsinském Jokeritu porazil rovněž v domácím prostředí Magnitogorsk. Vítěznou branku na konečných 3:2 dal před druhou přestávkou Michal Jordán.Spolu s ním se radují další čtyři Češi (Langhamer, Vitásek

2. Předkolo Generali Česká pojišťovna play ... -

2. Předkolo Generali Česká pojišťovna play off TELH: Mountfield HK - HC Energie Karlovy Vary 3:5

Hokej online, hokejové live výsledky, livescore

Nápověda: Sekce hokej online na poskytuje průběžné (live) hokejové výsledky pro více než 100 hokej. ligových a turnajových soutěží. Sledujte hokej živě - střelce gólů, výsledky po třetinách, online tabulky a další hokejové informace live