Zápasy: Mistrovství světa v hokeji 2019 | - web ...
| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy ...
Kaj zme to dopracovali?Česi se boji psat... - Blog
Kura, to je zvlaštni. Čtvrt stoleti po převratu, o kerem řikame, že byl robeny kvuliva teho, že zme žili nesvobodně mi připada, že zme se znormalizovali a vracime se tam, kaj zme byli.
- Diskuse
Česi jedným smerom Chorváti iným. Chorvátsko sa stane 20. štát z európskej 27. platiacim €, stane sa 45 štátom na svete kde sa platí €, počet obyvateľov platiacich € sa zaokrúhli na 490 miliónov.
Češi očima cizinců - Blog
Naopak odČechů, málokdo si v zahraničí myslí že Česi jsou nejhorší národ na světě. Někdy bohužel tím že většina lidí Česko ani moc nezná. A to ani v Evropě. Je nás zkrátka moc málo.
Česko - Švýcarsko 5:4, Češi porazili Švýcary a vyhráli ...
Cíl zůstat pro čtvrtfinále v Moskvě a nestěhovat se do Petrohradu splnili, základní skupinu A navíc dokázali čeští hokejisté vyhrát! Rozhodla o tom jejich výhra 5:4 v utkání nad Švýcarskem. Vůjtkův tým tak ve čtvrtečním čtvrtfinále mistrovství světa

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Sport Nejlepší sport
Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.
Živě Česko vs Švédsko MS 2020 online přenos |
Živé vysílání – Čt sport živě hokej Program České hokejové reprezentace v roce 2019/ 2020 . Turnaj Karjala 2019 ve Finsku 7. listopadu: Švédsko – Česko 9. listopadu: Finsko – Česko 10. listopadu: Česko – Rusko. Channel One Cup 2019 v Rusku 12. prosin
Praha. Hlavni město prasat. - Blog
Na křižovatce cest mezi Vidni/Berlinem a Mnichovem/Ostravou, leži město, kere si o sobě mysli, že v něm žiju nejhezči, nejchytřejši, nejpracovitějši a nejčistotnějši lidi. Toto město se rado přirovnava k Vidni, Berlinu aji Mnichov
- Diskuse
Česi to majú veľmi ťažké, za nich o všetkom rozhoduje Brusel, a nikým nevolený bruselský úradníci. Na Slovensku rozhoduje o pracovnom čase a pracovných podmienkach tzv tripartita, (slovenská vláda, predstavitelia podnikateľov, odborári).
Historie Mistrovství světa v ledním hokeji
Historie Mistrovství světa v ledním hokeji Rusko a MS MS v hokeji se koná v Rusku již potřetí. Poprvé tomu tak bylo v roce 2000, kdy se Rusové umístili na 11. místě, a po druhé v roce 2007, kdy vybojovali třetí místo.