Stravenková revoluce v České republice

Vedle stravenkových a benefitních platebních karet Ticket Restaurant® a Edenred Benefits, s nimiž již pravidelně platí 290 000 zaměstnanců, nabízí platby mobilními aplikacemi Apple Pay a Google Pay a benefitní on-line platformu Edenred Benefity Café.

Meat&Greet Burgerhouse

Meat&Greet Burgerhouse - No. 1 Burgers in Prague. Veggie Big Beet 225 Kč. 160g Burger z červené řepy s vločkami a medem, parmesanovým chipsem, sušenými rajčaty, medovohořčičnou majonézou, ořechovou majonézou a salátem mesclun

Chicago Bar&Grill v Liberci, obědy, obědové menu ...

Denní menu Chicago Bar&Grill,Liberec, včetně otevírací doby, kontaktních údajů pro rezervaci či Vaše dotazy. Podívejte se, co dnes vaří Chicago Bar&Grill dobrého.

U Malého Glena – bar&restaurant, jazz&blues club ...

Jazz&blues venue, bar&restaurant, accomodation. Few steps from Charles Bridge. Prague center.

Nakupování v obchodním domě - IKEA

Plaťte tak, jak vám to nejlépe vyhovuje. Přijímáme platby v hotovosti, karty Visa, Master Card/Eurocard. V restauraci je možné platit i poukázkami Ticket Restaurant. Při využití služby Nákup on-line (Klikni a vyzvedni, Klikni a dovezeme) můžete plati

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Letiště Václava Havla Praha | Letiště Václava Havla Praha ...

Informace pro cestující – možnosti cestování z/do ČR Na Letišti Václava Havla Praha platí již několik měsíců celá řada ochranných opatření, které byly nastaveny ve spolupráci s orgány ochrany veřejného zdraví.

Bageterie Boulevard - Nejsme fastfood. Jsme exprès gourmet!

Rychlé občerstvení jinak než jej znáte. Pokrmy připravujeme rychle, ale neslevujeme z nároků na kvalitu a chuť našich baget a dalších specialit.

Gastronomie | Visit^Liberec

Chicago Bar&Grill přináší kousek Ameriky i do Liberce. Hlavním heslem je dobré jídlo, ne rychlé občerstvení. Dávají si záležet, aby byl váš burger perfektně připraven, pivo vychlazené a obsluha příjemná.

Stravenky - Tesco, Globus, Kaufland? - Diskuze -

ahojky, já mám stravenky Ticket Restaurant a berou v tescu u hl. nádraží (v dalších nevím) a jinak jen v Bille a Albertu. V Kauflandu určitě neberou žádný a v Globusu myslím taky ne

Ticket Restaurant | Papírová stravenka | Edenred

Ticket Restaurant® papírová stravenka potěší hned dvakrát. Vás při úspoře na daních, a vaše zaměstnance kvalitním jídlem i nejširší akceptační sítí v České republice. Stravenky jsou lety prověřeným benefitem, který prokazatelně šetří náklady.