Předplacená SIM karta s internetem zdarma |

Předplacená karta. Za každé dobití kreditu dostáváte automaticky internet zdarma – 200 MB/ 30 dní. Po vyčerpání FUP u internetu zdarma je rychlost mobilního internetu jen zpomalena. Online zůstáváte po celou dobu 30 dní od dobití.

FreePay Mastercard: Vaše předplacená platební karta ...

Předplacená platební karta FreePay je kartou pro každodenní využití. Kartu je možné neomezeně využívat pro výběry z bankomatů nebo pro platby jak u kamenných, tak online obchodníků po celém světě. Karta FreePay je akceptována v celé síti Mastercard,

Dobíjení kreditu -

Dobijte si kredit z platební karty, nebo kupónem. Vše vyřídíte pohodlně z domova za méně než 1 minutu. V naší aplikaci pak získáte až 10 % kreditu navíc!

Dobíjení kreditu s odměnou -

Stačí vám platební karta a nejbližší bankomat, nic jiného neshánějte. Na dalších prodejních místech a terminálech. Česká pošta Síť trafik Geco Terminály Sazka Tipsport Globus, Tesco, Electro World, Pepco a další

Sazka Mobil - Mobilní-operátoři.eu

Předplacená karta Sazka Mobilu pro levné občasné volání. Nabídka i ceník Sazka Mobilu jsou ve znamení jednoduchosti. Operátor nabízí pouze jedinou předplacenou kartu, ke které si můžeme v případě potřeby dokoupit balíček s volnými minutami nebo inter

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Štědrý operátor -

Balíček se vždy automaticky prodlouží po 30 dnech. Můžete ho samozřejmě kdykoliv změnit nebo zrušit. Jediné, co budete potřebovat, je dostatečná výše kreditu v den prodloužení.

Dobíjení | COOP Mobil

Dobíjení Dobíjení KREDITU Jakým způsobem můžete kredit dobít? Přes platební terminál ve vybraných prodejnách sítě COOP – hodnoty pro dobití jsou 150 Kč, 250 Kč, 400 Kč Prostřednictvím dobíjecího kupónu v hodnotě 150 Kč, který zakoupíte přímo na pokla

Sazka mobil tarify - srovnání, kalkulačka

Předplacená karta>0 K ... ,že si dobijete kredit na své předplacené kartě Sazka mobilu. Šance se nabízí komukoliv, kdo se přihlásí do slosování. Dobití nabízí Samoobsluha nebo tak učiníte na kterémkoliv terminálu Sazka. Jak dobít se dozvíte na místě.

Ceník -

Ceník našich služeb si můžete stáhnout v podobě PDF zde: Ceník služeb Tesco Mobile platný od 12.04.2020 (PDF) Ceník služeb Tesco Mobile platný od 15.05.2020 (PDF)

biip je kapesné

Biip je dobíjecí platební karta a aplikace do mobilu. Učí kluky a holky odpovědně a s přehledem nakládat s penězi. Rodičům navíc ušetří řadu starostí. Nepotřebujete účet. K ničemu se nemusíte vázat. Je jedno, u jaké jste banky. Nemusíte nikam chodit.