Tenisový svět’s Instagram photo: “ Forejtek a Dalibor ...

245 Likes, 4 Comments - Tenisový svět (@tenisovysvetcz) on Instagram: “ Forejtek a Dalibor Svrčina vyhráli juniorskou čtyřhru na Australian Open!

Tenis Přerov - TK PRECHEZA Přerov - Příspěvky | Facebook

Tenis Přerov - TK PRECHEZA Přerov, Přerov. 463 To se mi líbí · Mluví o tom (6) · Byli tady (246). Tenisový klub PRECHEZA Přerov.

Forejtek (tenis), Sportovní naděje Plzně #17 ...

Forejtek pochází ze sportovní rodiny. Až do čtrnácti let se závodně věnoval i lyžování, ale pak u něj definitivně vyhrál tenis. Podívejte se na video medailonek talentovaného tenisty z cyklu Sportovní naděje Plzně.

Zdeněk Kolář -

Kolář Zdeněk - osobní profil tenisového hráče / tenisové hráčky. Pozice Kolář Zdeněk ve světovém žebříčku, archivní výsledky, bilance na jednotlivých površích, vzájemné zápasy s dalšími hráči.

Tennis Videos

Forejtek-Šmédek. Bohužel zápas se hrál až další den a já ho nemohla vidět. Ovšem přidávám ho tu, protože ho osobně považuji za největší překvapení turnaje. Šmédek je o rok mladší hráč, s kvalitní hrou od zadní lajny a velkou trpělivostí a překvapilo

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Forejtek | AIS PK

Forejtek Sport: Tenis Rok narození: 2001 Klub: TK Škoda Plzeň Škola: Sportovní gymnázium Plzeň Úspěchy: 100% úspěšnost v Davis Cupu vítěz dvouhry juniorů na US Open vítěz čtyřhry juniorů ve Wimbledonu a na Australian Open REPREZENTANT ČR. Tým:

Mladíci Forejtek s Lehečkou vyhráli ve Wimbledonu ...

Hlavní strana>Sport>Tenis.Český úspěch Mladíci Forejtek s Lehečkou vyhráli ve Wimbledonu juniorskou čtyřhru. 14.07.2019 14:30 . Sdílejte: Facebook Twitter Email. Tenisté Forejtek a Jiří Lehečka vyhráli ve Wimbledonu juniorskou čtyřhru a stali s

PROTENIS | Video - Home

Forejtek: IMG Academy Florida: Maria Sharapova: ... hezké, už jsem ji rok a půl neviděl a zdá se, že si tenis začala užívat. Nadhoz na servis bezchybný, načasování rovněž, pohyb těla vpřed i pravého ramene, při hře je vidět jak ji to v hlavě šr

Tenis– ČT sport – Česká televize

Tenis na profiokruzích ATP a WTA se nebude hrát minimálně do konce července. Představitelé mužské a ženské tour oznámili, že pauzu původně ohlášenou do 12. července prodlouží kvůli koronaviru zhruba o tři týdny.

Jonas Forejtek -

Forejtek Jonas - osobní profil tenisového hráče / tenisové hráčky. Pozice Forejtek Jonas ve světovém žebříčku, archivní výsledky, bilance na jednotlivých površích, vzájemné zápasy s dalšími hráči.