Křest knihy o kladenském sportu se ruší - Kladenský deník

Novou sportovní knihu kladenského patriota Otakara Černého Sport na Kladně měl ve čtvrtek 17. 6. čekat křest ve sportovní hale. Ten se z vážných důvodů nekoná, informoval o tom pořádající Magistrát města Kladna.

Tvůj Tábor

Náš tábor navazuje na tradici sokolských táborů, kterou v 90. letech minulého století obnovili Jaroslava Vícenová a její dcera Zora Luijkx. V současnosti působíme jako samostatná organizace Tvůj Tábor. Vzhledem k tomu, že nevlastníme žádné tábořiště,

Nabídka práce a volná pracovní místa

Tísíce volných pracovních míst z celé ČR. Nabídka práce, brigády či přivýdělku členěná dle krajů a měst. Najděte si novou práci.

Zaregistrovali jsme půlmiliontou ODISku - Doporučujeme Deník

ODISka– bezkontaktní čipová dopravní karta je v Moravskoslezském kraji realitou již devět let, koncem listopadu počet zaregistrovaných ODISek dosáhl čísla 500 000 a pokračuje dále směrem k milionu. Položili jsme proto v této souvislosti několik otáze

Klasický tábor –

Přečtěte si o tématu Klasický tábor. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Klasický tábor, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Klasický tábor.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Lukáš Pollert: Jakékoliv doplňky stravy jsou nesmysl ...

Před dvaceti lety vypádloval na olympiádě v Barceloně zlato ve vodním slalomu a stal se miláčkem národa. Zvenčí se tenhle sympaťák s bezstarostným úsměvem nezměnil, ale jeho osobní i profesní život se překlopily o 180 stupňů. Své medaile prodal, prac

Nabídka práce v Uherském Brodě (práce Uherský Brod ...

Nabídka práce v Uherském Brodě – denně aktualizováno. Právě teď nabízíme celkem 189 nabídek práce v Uherském Brodě (práce Uherský Brod). Vyberete si i vy.

Veterinární lékař v ZOO Tábor |

Veterinární lékař v ZOO Tábor. Inzerováno 34 dní (141 zobrazení) Různé Perspektivní spolupráce v největší jihočeské zoologické zahradě, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů. Co bude Vaším úkolem:

Kontakty firmy Fortuna Tur Dental s.r.o. Praha 5 ...

Kontakty firmy Fortuna Tur Dental Kontaktní údaje, adresa firmy, provozní doba, umístění sídla firmy na mapě, informační qr kód, plánovač trasy, kontaktní osoby, kontaktní formulář Evropská databanka ... Praktický lékař pro dospělé - MUDr. Aleš Buček

Sportovní výsledky - Sport -

Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.